Гей-парад 2013

  • 30 280
  • 1 169
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не разбирам, защо трябва да се лекуват хомосексуалистите? Те не се ли чувстват добре и така? На кого пречат  с предпочитанията си в секса?

# 706
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239


Айде стига вече, спрете да надничате под завивките на хората, какво ви пречат не мога да разбера. Дано в бъдещето на моите деца, да има по-малко хора с вашите възгледи.
То никой не се натиска да им гледа под завивките. Те се чекнат колкото им чатала издържи, далеч от завивиките и натрапват сексуалността си като някакво пернато чудновато същество. Не, мерси, не искам да им гледам бельото, да слушам за нормалността им до припадък. Не съм толерантна. И не искам никой да е "толерантен" към моята сексуалност, тя никого не интересува.

# 707
  • Мнения: 482
Разбрах - предлагаш ми поредния шарлатанин, който за съжаление не лекуваш нищо (или лекува несъществуващи болести) - за съжаление в последно време са много Sad

p.s. Благодаря много за предложената връзка с професионалисти ... Познавам достатъчно  Peace

Не, никога през живота си нито съм общувала, нито бих препоръчала ШАРЛАТАНИ и недоказани самозванци Stop
Щях да ти дам координати на дипломирани медици в Клиниката по психиатрия към Александровска болница и УСБАЛ по неврология и психиатрия "Свети Наум", но щом това пречи на тезата ти, че сериозната наука не се занимава с този "несъществуващ" проблем, така да бъде  Whistling
В основата на ВСЯКО лечение стои желанието на човек да се излекува. Така че който е в мир с отклоненията си, да си ги носи със здраве  Peace


Благодаря още веднъж за съдействието  Peace
Същите тези хора са ми преподавали  Peace
И не твърдят такива неща, които ти твърдиш  Peace
Имаме противоречие значи ... така че ако искаш дай нещо "общодостъпно" от тях в което говорят за това "лечение" дето препоръчваш ... в опозиция аз ще ти дам друго "общодостъпно" - в нито една класификация на болестите, няма описана и класифицирана, като болест сексуалност ....

Последна редакция: вт, 11 юни 2013, 10:45 от temp

# 708
  • Мнения: 9 144
Lilly, не знаех, че наличието на хомосексуалисти в цивилизацията е признак за нейното напредналост

Хомосексуалността съществува вероятно от преди човека, и със сигурност много преди цивилизацията, така че е древна част от нея, а не просто признак за развитие. А признак на цивилизованост е да уважиш и приемеш правото на група хора, които са различни от теб, да бъдат.

 

Лили  Hug

# 709
  • Мнения: 14 654
Не разбирам, защо трябва да се лекуват хомосексуалистите? Те не се ли чувстват добре и така? На кого пречат  с предпочитанията си в секса?

Принципно на никого, до момента в който не предявяват претенции децата от предучилищна да бъдат запоанавани с различните видове сексуалност, за да пораснели толерантни. Против съм не за друго, а защото деца в такава възраст не бива изобщо да бъдат занимавани с ничия сексуалност. Нито с хетеро, нито с хомо. И другото, което ме дразни и не е свързано само с хомосексуалистите, е една тенденция ненормалното да се нарича нормално, грешното - правилно и грозното - красиво. Едни ненормални и изкуствени ценности се насаждат от най-ранна възраст.
А по въпроса с лечението, според някои с много йога се лекува. Имало случаи на излекувани.

# 710
  • Мнения: 326
Боклукът е такъв заради други неща, не предпочитания към собствения пол.  Мога да изредя много други неща, заради които имам желание някои същества да не са живи и най-малкото трябва да се лекуват. Хомосексуализмът не е сред тях. 

Докато някой не те натисне в някой ъгъл, не виждам за какво трябва да се ровичка из чуждия живот. 
Ненормалността е част от нормалното в природата. Няма как да се изкорени.

# 711
  • Мнения: 9 144
Едни ненормални и изкуствени ценности се насаждат от най-ранна възраст.
А по въпроса с лечението, според някои с много йога се лекува. Имало случаи на излекувани.

Йога  Joy Joy Joy

А за Изкуството просто кажи, че не харесваш модерното такова - живопис, инсталации и т.н., а за Елтън Джон и Джордж Майкъл имаш ли мнение?  Crazy

# 712
  • Мнения: 543
Не разбирам, защо трябва да се лекуват хомосексуалистите? Те не се ли чувстват добре и така? На кого пречат  с предпочитанията си в секса?

 На себе си най-много. Тъй като в процентно съотношение са значително по-малко от хетеросексуалните, намирането на постоянен сексуален партньор е значително по-трудно. Ако са бисексуални това ще увеличи тяхната адаптивност в обществото. Няма да се чувстват изолирани и онеправдани.

# 713
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
Хомосексуалността съществува вероятно от преди човека, и със сигурност много преди цивилизацията, така че е древна част от нея, а не просто признак за развитие. А признак на цивилизованост е да уважиш и приемеш правото на група хора, които са различни от теб, да бъдат.

То и канибализма съществува от преди появата на човека, дори сред сочените за примери на хомо птици го има сега. Канибализъм е имало и време оно, че и сега се среща чат пат, мисля преди 2-3 години един педал беше изял един друг педал по негово желание ... древна част от цивилизацията, дамм ...

# 714
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
А по въпроса с лечението, според някои с много йога се лекува. Имало случаи на излекувани.

Извинявам се, но се смях с глас.  Grinning

Ghost , нямам наблюдения да си намират партньори чак толкова трудно.  Simple Smile

# 715
  • София
  • Мнения: 23 067
Харесвам хора, които усещат, когато прекрачват определени граници и замълчават, вместо да ръсят простотии.

# 716
  • Мнения: 482
Телевизия гледам за да съм информирана. Ясно ми е, че манипулацията е навсякъде. Но ако гей обществото разчита на подкрепа на хора като мен ( ако изобщо има значение), то те самите трябва да се опитат да бъдат откровени. Но те не го правят. Те се прикриват, финансират големи паради, създават големи организации и в крайна сметка ми се навират в очите по не особено приятен начин. Виж, наша приятелска семейна двойка е друго нещо. Освен, че са високо образовани, двете дами никога не са демонстрирали каквото и да било различно. Напуснаха местоработата си, разделиха се с кариерите си ( за мен е лудост!) и се преместиха да живеят в едно градче. Няма да изпадам в подробности защо, но в тях не срещам бунтарство. Наясно са, че промените стават бавно, но с кадифена ръкавица.

първо ... ако гей обществото разчита на подкрепа на хора като мен ... никога не съм разбирала този израз ... обясними го ако е удобно. За какво да разчитат на подкрепа? А ние трябва ли да разчитаме за някаква подкрепа от тях? Не сме ли всички хора ... живеещи един и същи живот ... Когато някой падне, другият му подава ръка ... и така.
Тук в темата е Дебора, тя е хомосексуална, открита, земна, също така високообразована (защото явно е от значение за теб), със серизна връзка и т.н. Ето ти човек от който можеш да черпиш информация от извора. За мен е удоволствие да комуникирам с нея виртуално!
А за твоите приятелки - защо напуснаха работа? Интересувала ли си се? Да не са имали проблеми със сексуалноста си и за това да са минали на този вариант?
И не на последно място - защо издигаш в култ "примиреноста" и анатемосваш "бунтарството".

# 717
  • Мнения: 9 144


Нали си ни такъв форумен умник, хайде ми кажи този жест откъде идва, Mr. Green

Скрит текст:
Прегъването на коляно пред владетел   #Silly



после можеш да поровиш в статийки и за приматите, те как го правят същото  hahaha

Последна редакция: вт, 11 юни 2013, 10:56 от Бумър

# 718
  • София
  • Мнения: 4 878
Какви загрижени хора само! А как ги лекуват в Иран, защото имам разни подозрения?

Май със същото, от което страдат.   Joy
Сигурна съм, че лечението е успешно.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не разбирам, защо трябва да се лекуват хомосексуалистите? Те не се ли чувстват добре и така? На кого пречат  с предпочитанията си в секса?

 На себе си най-много. ...

Така е, ама те явно не го намират за проблем, защо за останалите е такъв?

Янечек, значи трябва просто да променят поведението си, да не са така агресивни в пропагандата, а не да се лекуват. Не знам те дали го осъзнават, но линията на действия, която следват им осигурява много повече противници, отколкото симпатизанти.

И другото, което ме дразни и не е свързано само с хомосексуалистите, е една тенденция ненормалното да се нарича нормално, грешното - правилно и грозното - красиво. Едни ненормални и изкуствени ценности се насаждат от най-ранна възраст.
Това и мен ме дразни! Забелязва се един стремеж към размиване на границите, дори на тяхното пълно отпадане.

Общи условия

Активация на акаунт