Атницелулитни кремове

  • 602
  • 10
  •   1
Отговори
   Здравейте момичета!

Има те ли някакво инфо, дали бременните могат да ползват антицелулитни кремове или кремове за стягане (за бедрата и ханша).  Защото положението при мен вече загрубява и се чудя с какво да се мажа!

Ще съм ви благодарна ако споделите опита си !

# 1
  • Мнения: 721
Здравей, чела съм, че не е хубаво, защото по време на бременността кожата се разтяга, а с антицелулитния я стягаш. Само си помисли какво си причиняваш на кожата. За мен така ще ти се появят стрии. По-скоро я мажи постоянно с мазила против стрии, за да може кожата ти да е винаги мазничка.
Аз също имам целулит, но него ще лекувам след като, живот и здраве, родя.
Няма страшно  Simple Smileнали все пак ще ставаме мами

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Антицелулитните кремове не са пдходящи за бременни тъй като съдържат кофеин. По-добре се мажи с някой против стрии.

# 3
  • Мнения: 686
И аз съм на същото мнение - само кремове против стрии, никакви антицилулитни - първо защото стягат кожата и второ, защото много от тях съдържат кофеин или екстракт от зелен чай или други подобни танини!

# 4
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Съгласна съм с горните мнения...пробвай по-добре с крем против стрии, лично аз ползвах този на Галеник и нямам нито една стрия. После, чак след раждането, започнах с антицелулитен крем.

# 5
  • Мнения: 2 663
И аз съм 100% съгласна с всичко написано до сега.ИЗползвам самокрем против стрии.В момента съм като целулитна бомба,но ще му мисля след раждането ,а  масажите и спорта решават бързо този проблем.

# 6
  • Мнения: 2 171
Само искам да обърна внимание, че и от кремовете против стрии има такива, които са противопоказни за бременни, пак съдържащи кофеин. По-добре чети внимателно упътването на всеки крем, който мислиш да купиш.

# 7
  • Мнения: 5 103
Антицелулитния крем няма да те спаси от целулита.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 672
Недей да се мажеш- няма да е правилно както вече са ти писали- ще ти се появят стрии
Аз също се бях шашнала за това но като родих и започнах да отслабвам си се оправиха нещата

# 9
  • Мнения: 5 391
Значи съвсем правилно съм решила да не ползвам антицелулитен крем, който скоро ми подариха Simple Smile

# 10
  • Мнения: 63
Според мен трябва да се мажем всеки ден поне по 1 път .Аз го правя и за сега да чукна на дърво нямам нито една стрия(в момента съм в края на 7 месец)>ползвах крема против стрии на Чико, а сега ползвам на Дева и от двата крема съм много доволна, но със същата упоритост трябва да се мажем и след раждането като започнем да сваляме килограми. newsm39

Общи условия

Активация на акаунт