Как да приготвя?

  • 442
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Как да приготвя кашата? Става все на бобчета. Пробвала съм и първо млякото после сместта и не става. После пробвах първо сместа после малко мляко и здраво бъркане и след това останалото мляко.... Кашат ми е на Фризо която се приготвя с мляко незнам аз ли не знам чалъма тя ли е нещо некачествена? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Никога не ми е ставала кашата на бучки. Купувала съм само млечни каши. Затоплях водата, сипвах една лъжичка от кашата и разбърквах добре, след това втората лъжичка и разбърквах, третата-разбърквах... и така с всяка лъжичка докато не се получеше гъстотата, която исках.

# 2
  • Мнения: 8 505
И на мен ми ставаха на бучки.Единствено кашите на Фризолак.С други каши не ми се е получавало така.Решението за мен-да спра да ги купувам.

# 3
  • Мнения: 138
Мерси момичета!! Тъкмо писах и след това отидох да правя каша Laughing и този път взе че стана : Сложих в шише на Авент водата след това АМ колкото трябва и разбърках след к7ато стана млякото сложих лъжичките каша и отново разклатих шишето силно и продължително след това започнах да и давам с бибата и о чудо нямаше бучки Peaceвдъхнових се  махнах бибата сложих малко пюре ...стана перфектно за първи път. Следващият път ще взема каша на Хумана обаче Naughty

# 4
  • Мнения: 3 042
Приготвяла съм и безмлечна и млечна каша на "ФРИЗО" и не ми става на бучки /моят син е капризен и само да има бучка...ужас/. При безмлечната първо си сипвам водата в плитка купичка, за да се бърка по-добре /бъркам с вилица/; след това сипвам млякота и го разбърквам /то се разтваря напълно/ ; и накрая постепенно малко по малко добавям и самата каша. Всичко става много бързо, лесно и изобщо няма бучки.

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Единствените каши от които вообще не съм доволна това са Фризокрема и Слънчото, първата или ставаше на малки бучки или като тесто, а втората малкия е повръщаше пък аз като я опитах...  #Silly

# 6
  • Мнения: 1 410
Напоследък купувам само каши на Хип и никога не стават на бучки. Стават с идеална гъстота за лъжичка, просто са супер. Никога повече няма да купя Слънчо или Фризо.

Общи условия

Активация на акаунт