Revalid

  • 2 003
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте,днес си купих таблетките Revalid,но си взех 1 блистер и аптекаря не ми даде листовка,как точно да ги пия.Преди или след ядене и по колко пъти на ден -измранка нещо 3 пъти по 1,но не съм сигурна.Може ли някой да ми каже как?Споделете също има ли ефект?Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 5 299
И аз така си бях купила 1 блистер. ПОмня, че трябваше 3 пъти по 1 таблетка, мисля че няма значение дали е преди или след ядене. Аз например не ям 3 пъти през деня, а само 1. Много скъпи ми се видяха тези хапове, и се отказах.

# 2
  • Мнения: 5 313
Колко струва Ревалида?

Аз съм си купувала преди, може би 5 години и нямам спомен за цената.

Но имаше ефект-косата спря да ми капе и ноктите ми станаха много твърди.

Тук пише,че се пие 3 пъти дневно по 1 капсула в продължение на 1 месец.
http://az-jenata.com/display.php?show_article=6&open_article … 9bb1de480242f0a9b

1 блистер колко капсули съдържа?

Последна редакция: пн, 30 яну 2006, 23:04 от brianna

# 3
  • Мнения: 34
1 блистер има 10 хапчета и струва 2 и нещо.
Мерси много за отговорите ви  Simple Smile
Дано и на мен ми помогне,че ноктите много ми се чупят,не ми пада много косата,но нищо де малко да се заздрави  Simple Smile
Ще ви кажа дали има ефект  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 223
Преди години съм пила, ефект - 0, а за цената не помня.

# 5
  • Мнения: 694
Преди години съм пила, ефект - 0, а за цената не помня.

При мен беше същото просто реших, че ни си заслужава да си давам парите.

# 6
  • Мнения: 3 223
Иначе съм доволна от Мерц и Биотин.

# 7
  • Мнения: 86
Лятото изкарах целия курс-на опаковката пише,че трябва да се пият 3 месеца, за да има ефект.И съответно по 3 на ден,няма значение преди или след хранене. Та за ефекта- косата ми се заздрави (след раждането беше станала ужасна),а и козметичката ме пита какво взимам,защото кожата ми изглеждала мнооого по-добре(по-принцип е доста проблемна). Скъпичко излиза. Преди гледах, че рекламират и други продкти на Ревалид-шампоан,балсам. Интересно ми е коментар за тях,ако някой е ползвал.

# 8
  • Мнения: 521
Отначало около месец се взима х2 три пъти на ден. после по 1 три пъти на ден. при мен ефект има. От "мерц" преди няколко гходини надебелях яко.

Общи условия

Активация на акаунт