Грейпфрут за отслабване?

  • 41 244
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Прочетох, че всяка сутрин, ако се пие сока на един грейпфрут, топял мазнините и тлъстините, и се отслабвало безотказно Rolling Eyes. От 3 дена топя мазнини с такъв сок, всяка сутрин цедя ли цедя... Имате ли наблюдения или да сте дочули нещо такова? Дали наистина има ефект от този плод или за пореден път живея с илюзии!?
Хайде, кажете ми, че някой е отслабнал за 1 месец с 10 кг по този начин Praynig Wink

# 1
  • Мнения: 1 558
Ами по принцип вси4ки диетолози го препоръчват, защото спомага топенето на мазнините, но не очаквай чудеса! Аз също пия преди тренировка във фитнеса, отслабвам, но защото спазвам сега Японската, не съм почувствала осезателна разлика само от грейпфрута.

# 2
  • Мнения: 888
Az su6to sum 4ela za blagotvornata sila na greipfruta- 4e spomaga za stopqvane na slaninkite i po-dobrata obmqna na ve6testvata, no ne sum go izpolzvala s tagava cel!Istinata e oba4e 4e trudno mogat da se smuknat 10 kg. za 1 mesec s kakvato i da e dieta, ako nqma fizi4eska aktivnost!
Uspeh v na4inanieto!

# 3
  • Мнения: 7 837
Ню, само с пиенето на сок, не става  Wink

Покрай лимонената диета на Ароуз, 4етох, 4е вместо лимони, могат да са грейпфрути. Не си спомням оба4е, имаше ли някой, постигнал резултати  newsm78

# 4
  • Мнения: 197
 Ако не топи мазнини,то поне е Много е полезен newsm10

# 5
  • Мнения: 217
Истина е 4е топи мазнините,и е много полезен особено сутрин,но и другото покрай сока нали,спорт,лека диетка ,не драсти4на ,те са пагубни за здравето,по добре бавно ,но после да запазиш една добра фигура за дълго време:peace:

# 6
  • Мнения: 3 164
Преди няколко години свекърва ми прави една диета и всяка сутрин пиеше/ядеше грейпфрут, но си беше някаква специална диета newsm78, свали някое и друго кило, но не за дълго.

# 7
  • Мнения: 4 390
Аз свалих доста килограми с диета с грейпфрути.
6 на ден изяждах, както и препечен пълнозърнест хляб, обезсолено и обезмаслено сирене, пилешко, риба - основно това включваше диетата ми, като си позволявах по-малко прясно мляко с кафето.
Имай предвид, че грейпфрутите доста дразнят стомаха /аз съм с гастрит и много ме болеше/.


# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Вярно е, че грейфрукта спомага разграждането на мазнини, но както каза `Пепи`, не разчитай само на него!

Диетата на Скарлдейлс, която е две седмици, закуската е една и съща: 1/2 грейфрут или сока на изцеден грейфрут, кафе и филийка черен хляб.
Аз съм я спазвала, действително свалих 5кг. за две седмици.

В продължение на 1г. и половина сутрин на гладно пиех чаша преварена вода :
- около 3м. чаша вода + 1ч.л. мед + 1с.л ябълков оцет
- около 2-3м. чаша вода и след 30мин. 1 или 1/2 грейфрут
- около още 1г. само чаша преварена вода
Резултат, почити 0  Rolling Eyes. Ефекта е, както при хапчетата за отслабване, където на упътването пише: спазвайте диета и правете упражнения. Wink


# 9
  • София
  • Мнения: 10 298
Скъпия, нещо се беше объркал и всяка в продължение на 2-3 месеца правеше фреш грейфрут в промишлени количества... ами не заслабнах  Sick

# 10
  • Мнения: 3 861
Ами грейпфуртите са едно чудесно ДОПЪЛНЕНИЕ към диетите, но само на грейпфурт не мисля, че ще стане. Аз бях попаднала на статия в някакво списание, в която се твърдеше, че прекомерната консумация на грейпфурти води до бъбречна недостатъчност, незнам дали е вярно, ако някой има информация за това да свирка Whistling

# 11
  • Мнения: 5 103
Аз си мисля, че каквото и да пия ако се тъпча няма да помогне, така че съм скептична към сока от грейфрут освем, че е полезен не мисля, че има ефект особен, манекенка няма да стана от него.

# 12
  • Мнения: 1 006
Ако към сока от грейпфрут прибавиш диета и спорт, определено ще има добър ефект bowuu bowuu Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт