Симптоми! До кога???

  • 1 087
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 235
  Здравейте,

  от прочетеното до тук разбрах, че симптомите на М. приличат много на тези, характерни за ранната бременост. Интересувам се до кога продължават?! До ден закъснение, два или повече.
   Ако вече сте дискутирали този проблем се извинявам, но ме е страх пак да не ми дойде, нервна съм и не мога повече да търся.
   Толкова ли е сложно да имаш бебе?

# 1
  • Мнения: 7 718
Симптоми може да има, може и да няма. Ако имаш закъснение направи тест.

# 2
  • Мнения: 686
При всяка жена различно. Виж темата: Първи ранни признаци на бременност. На мен ми беше много полезна. Стикам ти палци, дано да не ти дойде!

# 3
  • Мнения: 1 835
И при двете ми бременности имах чувството, че всеки момент ми идва. През 10 минути тичах до тоалетната, защото ми се струваше, че ми потича, а в тоалетната - нищо. Това нещо продължи около 7-10 дни от датата на очаквания цикъл. Стискам ти палци!

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Разбирам колко ти е мъчително това чакане....всички минаваме през него! Ако имаш поне еднодневно закъснение-момичетата са те посъветвали чудесно - вземи си тестче и го направи! Знам, че и тогава няма да се успокоиш напълно, но поне ще знаеш, че си направила нещо! Късмет и стискам палци!

# 5
  • Мнения: 428
Ако имаш предвид коремните болки, могат да продължат доста време - при бременност матката започва да нараства и болките се дължат на това. Най-сигурният начин е просто да си направиш тест. Успех Simple Smile

# 6
  • Мнения: 235
 Благодаря, момичета!


 Направих си тест днес сутринта - отрицателен. Болките продължават, но няма нищо все още. Просто може да ми закъснее, а тайно се надявам да не дойде.

# 7
  • Мнения: 2 120
Ив утре можеш отново до направиш тест. Понякога хормона ЧХГ се покачва по-бавно.
Колкото до симптомите, имах една неуспешна бременност и усещането след датата на предполагаемата М. беше, че всеки момент ще ми дойде, но и теста ми в същия ден беше положителен. Това продължи една седмица,  след което започнаха гадене и сън.

ВАЖНО е да НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАШ.
Желая ти успех и ако не сега то непременно ще стане в някои от следващите пъти.

Общи условия

Активация на акаунт