Не разбирам от биберони...аз кърмя

  • 361
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 821
Та какво ми направи впечатление днес...решавам аз /четейки разни списания/, че трябва да взема биберон за възраста на бебка.Да обаче ние сме си само на кърма и вие знаете какви муцунки съпровождат даването на вода.Не пие.Но викам си, е.. ще пропие...а нямам биберон с нужните дупки Mr. GreenИ казвам на продавачката какво ми е нужно и проявявам неблагоразумието да питам: а как се сменя? Crazy...ми откъде да знам....не ми се е налагало....аз и без това рядко съм ползвала шишето.Ма таз продавачка как ме изгледа Sick...не е истина...и ми отговори:" ....ми така вадите единия слагате другия"....и аз й отговорих:"Не разбирам от биберони...аз кърмя" NaughtyАбе достатъчно интелигентна съм си ..щях да се справя и сама...ама ей тъй реших да питам Embarassed bowuu

# 1
  • Мнения: 2 220
И аз наскоро реших да купувам неразливащо шише за бебчо... Нали го захраних и реших, че вече ще пие вода. И отивам в магазина и обяснявам, че ми трябва такова, но да не е от най-трудните за всмукване, защото  Embarassed бебето ми до сега не е пило нищо от биберон. И се започва. Продавачката:"Ами мляко как пие?" - аз "Ами, кърмя" - тя "А водата?" - аз "Не пие вода" - тя "Сок?" - аз "С лъжичка" - про което тя ме изгледа направо отвратено и измърмори нещо в смисъл, че не може да ми помогне. Добре, че гледам на такива ситуации от смешната страна и си спестявам негативни емоции.

# 2
  • Мнения: 313
И мен понякога ме гледат като отдавна изчезнал вид динозаври.....някой дори започват да ми обясняват на колко грешен път съм. Тя(кърмата) след годинка е отровна(ако не знаете?!)
А за залъгалките, сестра направо ме заплаши, че ако не и предложа залъгалка нямало да мога да извадя палеца от устата на беба.....нищо подобно не се случи, разбира се

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Продавачката:"Ами мляко как пие?" - аз "Ами, кърмя" - тя "А водата?" - аз "Не пие вода" - тя "Сок?" - аз "С лъжичка" - про което тя ме изгледа направо отвратено и измърмори нещо в смисъл, че не може да ми помогне.
newsm62 newsm62 newsm62 пациенти всякакви има по белия свят...

# 4
  • София
  • Мнения: 198
Аз пък купувам някакви капки за колики, защото бебочка имаше силни и продължителни колики, и чета листовката как се дават - и питам продавачката защото беше много неясно написано и тя ми вика ... ми в шишето, аз казвам ... не давам шише ... ми как го храните ... ми кърмя го ... ами водата ... не давам вода ... и неможете да си представите как ме изгледа все едно някаква луда и е насреща ... Simple Smile
аз се усмихнах тя каза със строг тон ... вода трябва да пие детето и погледна надолу... другата реплика беше ...довиждане

Общи условия

Активация на акаунт