"Системата минус 60"- тема №40

  • 31 051
  • 740
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Добро утро Simple Smile Да се отчета за вчера:

з- две филийки със сирене и домат
о- кисело мляко
в- задушени картофи

+ Един час тенис на маса:) Хубав ден, момичета!

Браво за спорта! Но мисля, че картофите не бяха позволени за вечеря - не съм много сигурна, че аз все нещо грешно съм разбрала.

# 166
  • Мнения: 0
Mimi-to, браво  Simple Smile -700гр. е добър резултат. Аз няма да се меря,ще го направя след първия месец , и без това малкия ми счупи кантара, но за сега няма да си купувам нов, че ми е писнало от кантари и теглене Mr. Green

Благодаря за подкрепата! Но при моите 100 и килограма се надявах да видя поне двуцифрено число. Само да ме беше видяла сутринта: чисто гола, след тоалетна и баня, качвам се на кантара с усмивка до ушите .... и пак над 100  Confused Но няма да се отказвам!!! Твърдо съм решила този път!


Точно така! Никакво отказване Hug

# 167
  • Мнения: 0
100% съм сигурна, че картофите за вечеря не са разрешени Peace

# 168
  • Мнения: 2 211
Игнатова, ЧРД, мила! Жива и здрава и много обичана

Аз за една седмица съм смъкнала 2.5 кг. От 81 съм станала 78.500. Доволна съм, бърза работа нямам. Не съм ги качила за 2 месеца и не очаквам да ги сваля за толкова, та, колкото реши майката-природа.

За днес все още не съм решила какво да ям, но май ще е риба, защото е най-лесно. Утре ще се отчета.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Игнатова, ЧРД, мила! Жива и здрава и много обичана

Аз за една седмица съм смъкнала 2.5 кг. От 81 съм станала 78.500. Доволна съм, бърза работа нямам. Не съм ги качила за 2 месеца и не очаквам да ги сваля за толкова, та, колкото реши майката-природа.

За днес все още не съм решила какво да ям, но май ще е риба, защото е най-лесно. Утре ще се отчета.
Бравооооооооооооо! Това е страхотен резултат! Аз май ще трябва да намаля количествата. Но така ми се яде!

Честит рожден ден, Игнатова! Бъди здрава и много обичана!!! Весел празник!   bouquet

# 170
  • Мнения: 0
Днес много често влизам да пиша, ама си измислих обяда:
О-бъркани яйца със сирене и салата домати+малко череши( ако неможе плод ми кажете)
В-плодове и кис. мляко
Аз сутринта си бях приготвила обилна закуска от сандвичи и сладко , но едва успях да изям две малки филии Вита с кренвирш и кашкавал+една чаша сок.Дано корема ми да се свива вече Mr. Green

# 171
  • UK
  • Мнения: 727
З- 2 мангота, парче баница
О-свинско печено с гарнитура моркови
В- прясно мляко + тренировка  Mr. Green

# 172
  • Мнения: 3
Здравейте,
днес няма промяна  Cry , но не се отказвам...  Peace Снощи попаднах на една "бърза" диета в интернет...По три черни шоколада на ден, за 9 дни - 8-10 кг?!  Rolling Eyes Правели я артисти и спортисти за бързо сваляне на кг.
з-баничка, кафе;
о-пиле с ориз и салата;
в-шепа череши и 1/2 кофичка кисело мляко.
Игнатова  newsm59  bigdance2 С пожелания за много здраве, щастие и красива фигура!
Лек ден!

# 173
  • София
  • Мнения: 4 884
valya3, това с трите черни шоколада на ден може би действа, но не и в случаите, когато човек има да сваля много килограми, натрупани след месеци наред безразборно хранене. Мисълта ми е, че на всички нас ни трябва някакъв режим, който можем да спазваме дългосрочно и при който чудеса няма  да се случат за 10 дни, но пък няма и да качим свалените дебелинки за 10 дни.

Аз досега съм правила какви ли не диети, просто като се върна назад и направо изпадам в потрес от всички чудодейни диети, на които съм се подлагала години наред. И накрая какво? Погледнах се в огледалото и видях какъв чудодеен вид съм придобила- цяло 100 кг чудо. Simple Smile
Та не вярвам на всякакви такива бързи диети, защото при тях няма траен резултат. Simple Smile

Аз обядвах една шопска салата и мисля днес да имам много лека вечеря, но пък много тежка закуска още утре сутринта. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 юни 2013, 20:57 от gabiplus

# 174
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Подкрепям Габи!
 Пък и вижте какво има в тази диета- само шоколад! Звучи ли ви здравословно? Това най-малкото омръзва. Всички моно - диети имат резултат, който обаче води до йо-йо ефект! Знам го от личен опит.
Тук сме си добре. Даже да имаме прегрешения, поне се задържат килограмите!

Игнатова ЧРД! Много щастие!  bouquet

Последна редакция: пн, 24 юни 2013, 15:01 от gpym4e

# 175
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=6dJaOGombAQ
Поздравче за всички рожденички този месец   bouquet Да сте живи и здрави, винаги усмихнати и мнооого обичани! Това прави нас жените красиви, и дава стимул да продължим напред!
Аз също съм раче, но съм на 26-ти и гледам, че сме се подредили една след друга  smile3521
Системствам си, днес се теглих и съм свалила още 1,5 кг, но си го обяснявам с това, че покрай проблемите у дома нямам много апетит...Малко не мога да се зарадвам още, но стискайте палци... Тази седмица, би трябвало да се разреши всичко, и да си отдъхна най-после. Да се концентрирам в системата и разбира се, да си дочакам принца другия месец...
Днес менюто е:
З-пропуснах я, имах неотложни задачи от сутринта
О-салата зеле и броколи със сирене
В-сигурно пак салата, или кис. мляко
На вас отрази ли ви се голямата луна, някоя от вас лунува ли? Иначе съм съгласна с Габи и Гръмче, и аз на базата- личен опит. Всички искаме бързи резултати, но мисля, че тук думата на която трябва да акцентираме е: Трайни!!!
Хубав и слънчев ден, момичета  Hug

Последна редакция: пн, 24 юни 2013, 14:52 от Милена Ангелова

# 176
  • София
  • Мнения: 4 884
Миленче, ти ще го дочакаш твоя принц една вталена и прелестна, ама ние без принцовете какво ще правим, не знам... Simple Smile

# 177
  • Мнения: 2 305
Привет и от мен.
Най-после се появих.
Първо честит рожден ден на всички рожденици - нека мечтите ви се сбъднат  Hug  bouquet
Габи, страхотна си момиче. Имаш ли си приятел? Че имам 2-ма свободни ергена Mr. Green
Честити минусчета на всички - може да е малко, но все пак е минус Hug
Аз не бях много системна последните дни - събота бяхме на РД на сестра ми, в неделя на село на събор и познайте колко системна бях fight smile3538 Днес влизам в релси
З: в 6 сутринта филия с пастет и реших да не си нося нищо за втора закуска, огладнях към 9, но издържах до 12
О: тиквички с кисело мляко
В: домати, тиквички и сирене.
Вода - около 2 литра, ама ще изпия поне още 0.5 л.

# 178
  • Мнения: 0
И, аз съм напълно съгласна за бързите диети  Twisted Evil Мен до никъде не ме докараха-все нагоре-надолу с килограмите. Честит рожден ден на рожденничката, извини ме , че цял ден те пропускам Blush да си жива и здрава. Моята вечеря се промени на сухари с айрян, но вместо3-4 бр. изядох 5 Blush дано не е фатално. Много съм доволна най-накрая си намерих ориз Басмати Heart Eyes и сега си правя за закуска мляко с ориз, а за обям манджа от кайма с ориз. Купих си и халва, да видим какво по напред ще се изяде утре сутрин Twisted Evil Laughing

# 179
  • Мнения: 243
Здравейте! Бях на системата пред няколко месеца, добре се чувствах, но ... Embarassed прасето в мен се обади и върнах всичко, че и от горе. От две седмици съм стриктна системка  newsm44 и резултата е - 2,200 кг. Което е добре. Продължавам на пред, защото имам много да смъквам. Като начало мисля да си поставя цел около 10 кг., за да ми действа по-по стимулиращо като виждам, че доближавам целта си, пък после пак и така и дано трайно  newsm03
Записвам се отново в темата, надявам се да приемате "Повтарячки" като мен  newsm03
Честит рожден ден на рождениците и сбъдване на мечтите  smile3525
По късно ще си сложа лентичка и ще си отчета резултата. Прочетох за табличка, може ли някой да ме ориентира къде е!
Менюто ми днес беше:
З - една голяма чиния с боб и питка хляб
О - 2 кюфтета /печени на грил тигана/ и 2 домата
В - домати, краставица и сирене
Приятна вечер и на сутринта доста свалени килограми! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт