В коя възраст на детето ви беше най-трудно ?

  • 3 378
  • 49
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 045
Доста приятелки и включетилно майка ми изразиха мнение че най-труден период е между 1 и 1.5 година. Като гледам мойта щерка каква фурия става , започвам да си мисля и аз същото  ooooh! Не че всяка възраст си няма трудности но сега е някакво чудо - лапа всичко , пипа навсякъде , къса , дърпа ... Crazy
Споделете и вие  Grinning

# 1
  • Мнения: 3 743
Синът ми е на 9г. и като гледам все по-трудно става Simple Smile, проблемите са различни във всяка възраст (а и за всяко дете). Не случайно се казва, че "малки деца - малки грижи, големи деца - големи грижи"! Wink

# 2
  • Мнения: 7 837
Още не съм почувствала да ми е трудно или много натоварващо.  Grinning
Според сестра ми след 1.5 г. започва лекия ад  Crazy

Когато и да започва, е неизбежно  Grinning

# 3
  • Мнения: 46 434
От 1 г. до 1г. и 2м. Това беше периода на прохождането.

# 4
  • Мнения: 3 491
Зависи от детето, от опита, и ... т.н. При големия ми син най-трудно беше между годинка и две. Малкият е на 3 и половина и все още не ми е ставал труден.  Grinning

# 5
  • Мнения: 5 577
Точно. Сега сме на 1.4. и откачам вече ...  Tired

# 6
  • Мнения: 8 505
...между 1 и 1.5 година.

Склонна сън да повярвам или по-скоро ми се иска.Да,наистина през последните месеци е на моменти нетърпима (свързвам го и до голяма дтепен със зимата,а бях я свикнала по цял ден да сме навън),но нямам идея какво е след това,така че... newsm78
А на мен всеки ми казва,че до 3г ще е трудно.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 352
Между 1,5 и 3 години с първото ми дете. Като гледам сега с второто е същото - в тази възраст започват да се учат на магарии, да искат да видят всички и да пипнат всичко. Митко е на 1г. и 9м.  и е като фурия - не се спира, а колко изпочупени чинии и чаши имаме вече... Да не говорим за отварянето на вратите, пипането в тоалетната, събуването на пантофи и чорапи, скубането на кака му, късането на книгите и още и още. А за тръшкането и пищенето няма да разказвам. За мен това е най-трудната възраст - наченки за оформяне на характер и любопитство към околния свят.

# 8
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Тежкия период е около 2-рата година на децата (при някой по-рано, при други по-късно), това е така наречения "първи пубертет" или "кошмарните две". В Библиотеката има някой хубави статии, както и препратки към вече обсъждани теми за тази възраст. Прочети ги, може да ти помогнат да си по-подготвена за бъдещето  Wink.
Успех  Simple Smile.

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В началото когато се борих с Габи да суче, цедях се, имаше колики и незнаех на кой свят съм.

# 10
  • Мнения: 1 210
В началото когато се борих с Габи да суче, цедях се, имаше колики и незнаех на кой свят съм.

И за мен това беше най-трудния период. От недоспиване не можех да си кажа заглавието. Бяха колики, проблеми с алергии и т.н. Когато най-накарая около 3-тия месец нещата утихнаха се почуствах добре, истински щастлива и спокойна.

# 11
  • Мнения: 7 474
До 3 мес. и между 1-2 г. , като стана на две стана малко по-лесно.

# 12
  • Мнения: 698
Май между годинката и двете годинки.  Grinning

# 13
  • Мнения: 448
На мен ми беше най-трудно първите месеци.Първо, че бях много несигурна в себе си и не знаех дали ще се справя.По цял ден го кърмех и след това цедене половин час.Спеше по 15-20мин(никога не е спал по 3 часа между храненето).Колики имаше по цял ден и се носехме на ръце.Плачеше ужасно, а и аз с него, защото нямаше кой да го вземе за 5мин дори!Вечер си го къпех самичка(всички бяха на работа) и в 8.00ч. беше заспал.Тогава си идваше мъжа ми от работа, когато вече заспивах от умора.Е, наистина поне през ноща ми спеше от 20ч. до 8ч. сутринта.Като спряха коликите направо се "родих" и всичко си дойде на мястото.Кураж!Всеки период отминава много бързо и дори сега си мисля колко бързо е пораснал.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 826
Синът ми е на 9г. и като гледам все по-трудно става Simple Smile, проблемите са различни във всяка възраст (а и за всяко дете). Не случайно се казва, че "малки деца - малки грижи, големи деца - големи грижи"! Wink


 newsm10        bouquet     

Последна редакция: вт, 31 яну 2006, 10:26 от Amidala

Общи условия

Активация на акаунт