Дайте идеи за хубав website за бельо?

  • 491
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Не става въпрос само за за бельо, но и за т. нар sexy costumes и разни други по-откачени неща. Искам да си поръчам нещо, но всичките сайтове дето разгледах са ми някакви съмнителни и не ми се дават данни на карта там.  Rolling Eyes
Кажете някой сайт, от който сте поръчвали и сте доволни? Без Виктория-та плс Simple Smile

Последна редакция: вт, 31 яну 2006, 07:15 от Tandoori

# 1
  • Мнения: 1 393
Fredericks of Holywood (http://www.fredericks.com/) се води за подобен тип магазин за бельо, има го в повечето молове. За това, което обаче ми се струва, че ти търсиш, аз поне бих ти препоръчала да потърсиш sex  store където живееш. Ако не знаеш къде има, потърси в yellow pages (допълнителен hint: обикновено подобни магазини са в съседство със stripclubs, така че ако случайно знаеш къде има такива при вас, обикновено през една врата има и магазин за бельо, играчки и т.н.)

# 2
  • Мнения: 1 017
Леле мале:)))
Този сайт е направо страшен  Laughing

 

Е това е моят избор изненада за Свети Валентин  Wink

# 3
  • Мнения: 7 837
бих ти препоръчала да потърсиш sex  store където живееш

Да, нещо от типа на Seduction.
Има доста добри попадения  Flutter

# 4
  • Мнения: 1 370
Леле, какъв страхотен сайт. Обаче, мисля че може да се поръчва само в Щатите newsm78 За мое съжаление

# 5
  • Мнения: 7 091
Fredericks of Holywood (http://www.fredericks.com/) се води за подобен тип магазин за бельо, има го в повечето молове. За това, което обаче ми се струва, че ти търсиш, аз поне бих ти препоръчала да потърсиш sex  store където живееш. Ако не знаеш къде има, потърси в yellow pages (допълнителен hint: обикновено подобни магазини са в съседство със stripclubs, така че ако случайно знаеш къде има такива при вас, обикновено през една врата има и магазин за бельо, играчки и т.н.)

Много мерси!!! Hug  bouquet

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
супер сайт! роклите ми харесаха също!

Общи условия

Активация на акаунт