Колики ли? Какво е това?

  • 380
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Вече сме почти на 3 месеца и мога да се похваля, че съм нямала безссънна нощ или неспокойни дни. Много майчета са на мнение, че не трябва да се дава нищо друго освен кърма, но аз давам на малкия вместо вода чай против колики на Хип и коликите не се появиха!
Пробвайте!

# 1
  • София
  • Мнения: 561
Това чайче е чайче за родители (както казва моя мъж Laughing) Само капките успокояваха моята щерка. Пък то и едни колики бяха...чудо Close

# 2
  • Мнения: 3 760
Имала си късмет! При някои бебчета коликите са рядкост и са слаби; някои въобще нямат, но 5% от бебоците имат зверски КОЛИКИ! А чайчето на Хип не е по-добро от чайчето от копър.
Чудсно е, че сте нямали проблеми. Дано повече майчета могат да се похвалят с това.  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 340
Само можеш да се радваш от тоя факт! Но не си мисли, че ви е помогнало чайчето  Wink. Цели 5 МЕСЕЦА се борихме с колики и пробвахме абсолютно всичко, за което чухме - мога да те уверя, че нищо не помага, това и лекарите го знаят  Rolling Eyes. Просто има деца, които са с по-чувствително коремче и моето е от тях. За разлика от теб, аз все още нямам вечер, в която да съм спала нормално, без да съм будена поне по 3 пъти... #Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 164
Само мога да ви завиждам приятелски, защото ние сме на 5м вече и още имаме вярно по рядко но...Али какви ли капки и чудеса не пи но нищо.

# 5
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Аз съм мама на 6 годишен юнак и дойдох при вас да се "похваля",  че моят син имаше кански колики, които почнаха в средата на първия месец и продължиха до 6-7 месец, че и повече. Това, което ни облекчаваше, бе чайче от копър, упорито държане да се уригне, затопляне на коремчето. Най-тежко бе времето от 18 до 20ч. През нощта, обаче, Благодаря на Бога, си спеше. Peace
Като поотрасна и взе да проявява характер и инати се смеехме и казвахме "Коликите започват!" hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт