потече му кърма от нослето!?

  • 540
  • 11
  •   1
Отговори
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Докато се кърмехме легнали, му потече доста кърма от нослето. Обезпокоително ли е? Rolling Eyes А на вас, случвало ли ви се е?
Благодаря предварително за споделения опит и знания. Simple Smile

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не се тревожи Simple Smile Прочистило му се е нослето тъкмо. Но може би не е лошо когато кърмиш легнала, да подлагаш някаква тънка възглавничка под бебето Simple Smile

# 2
  • Мнения: 35 891
поел е повече, от колкото е могъл да преглътне Simple Smile

# 3
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 734
Случвало ни се е - на 2 месеца беше когато се научихме да се кърмим легнали и в началото няколко пъти му течеше кърма от носа когато го кърмех от лявата гърда. Бях чела тук във форума че и на други майки и бебета се е случвало. Така че споко - не е страшно.  Wink

# 4
  • Мнения: 4 242
В началото се случваше доста често, после отшумя. Дори повръщаше през носа  дъщеря ми, внимавала съм да не се задуши в такива моменти.

# 5
  • Мнения: 111
И при нас така, ама чак не можеше да диша и взех да я повдигам леко с една възглавничка - колкото да и дам малко наклон на тялото.

# 6
  • Мнения: 1 878
От лакомия ще да е  Mr. Green не се притеснявай, като при нас - в каквато и поза да бяхме в началото та и до днес понякога все му излизаше кърма през носа, но не спираше да цока и цока  Mr. Green обаче пък се предпазвахме от хрема и си чистехме носа  Crazy

# 7
  • Мнения: 398
При мене беше по-скоро повръщане през носа, та се стреснах доста да не се задуши. Явно се случва при всички дечица.

# 8
  • Мнения: 2 531
Ох сега ще ви стресна всички, но при сина ми от раждането всички повръщания излизаха през нос. На 2 г. се оказа че има по- късо меко небце и му правиха пластика! Ако детето изкарва инцидентно през носа нещо- няма проблем, но ако и винаги- не мисля че е нормално!

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Почти винаги, когато суче по корем, легнал върху мен, му потича малко кърма през носа.

# 10
  • София
  • Мнения: 164
поел е повече, от колкото е могъл да преглътне Simple Smile
[/quote  С това съм съгласна а и в същото време защото няма наклон е аспирирал, но поне нослето вече му е чисто

# 11
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Благодаря за постингите ви, момичета  bouquet Ние се кърмим в легнало положение още от самото начало. Досега не беше се случвало, та затова се притесних Simple Smile.Намерих обяснението. Тъй като спря да се буди нощем и гърдите ми са препълнени сутрин, а и той явно е зверски огладнял, та наистина май му е дошло в повече при преглъщането. Laughing Оттогава не се е повторило.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт