Nenedent baby ползвате лии колко струва?

  • 2 354
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Ползвате ли това за зъбки с четчица и знаете ли му цената?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз където и да попитам за комплекта ме гледат като извънземна

# 2
При нас също е на дневен ред да купуваме Nenedent Baby . Твърдо съм решена, че няма да ползваме друго.  Naughty
Проверихме вече по няколко аптеки. Оказа се, че няма, но с готовност приемат поръчка за доставка.  Peace
Проверих и из нета. Оказва се, че по Европата, цената е 3,99 EUR.

# 3
  • Мнения: 1 426
2,40лв, но само пастата за над 4г., бебешката паста и тя е май толкова (без четка)

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
Комлект Ненедент бебе - от 6 м до 2 год - 5.80 лв паста + силиконова четка
2.20 лв. - паста от 2 г до 4 г.
2.20 лв. - паста над 4 г.
В повечето аптеки ги има.
Моите много се кефят на пастата и четката

# 5
  • Мнения: 5 228
Аз го купих преди известно време за 6 лв. и нещо, от аптека Санита. Представлява силиконов напръстник и паста за зъби. По никакъв начин обаче човечето не ми даде да й бръкна в устата с това чудо.

# 6
  • София
  • Мнения: 291
Комлект Ненедент бебе - от 6 м до 2 год - 5.80 лв паста + силиконова четка
2.20 лв. - паста от 2 г до 4 г.
2.20 лв. - паста над 4 г.
В повечето аптеки ги има.
Моите много се кефят на пастата и четката
Биби е дала точна информация. Аз също ползвам комплекта за децата. В аптеките в Красна поляна /където живея/ го продават вече повече от 2 месеца.

# 7
  • Мнения: 310
аз вече няколко дни търся пастата до 4 години из аптеките в Надежда и никъде не са и чували за такова нещо. Днес най-накрая намерих аптека Съни фарм срещу 8-ма поликлиника, в която знаят за какво става въпрос. НО ..... Аптекарката ми каза, че 'целенасочено' не я продават защото били против миенето на зъбите на малките деца!!!!!!!!!!!!!!! #Crazy Нямало нужда, нямало защо и т.н. На въпроса ми това решение не трябва ли да се вземе от родителите, а не от аптекарите госпожицата на около 25годишна възраст не отговори и се прибра във вътрешната стая. Та продължавам търсенето

# 8
  • Мнения: 34
Най-сетне го намерих струва 6.50 лв..Не е зле малката ми дава да й бъркам в устата и аз се кефя.То  е за парлама ама важното е ....... сещате се.

# 9
  • Мнения: 428
Аз също си я дзех от аптеката на пазара в Красно село!Но никъде не пише как се ползва?!Колко се слага и изплаква ли се?Вече почти ни се е подала първото зъбче и ......нямам търпение Laughing    Моля ,някой ако е наясно как се ползва да пише!Мерси!!!  bouquet

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Не се плакне естествено,а бебето си я гълта,нали затова е специална

Общи условия

Активация на акаунт