Бледа втора чертичка на теста за бременност - бременна ли съм?

  • 5 166
  • 35
  •   1
Отговори
Здравейте мили момичета. Аз съм майка кърмачка и много искам още едно бебче. Правим опити, но до преди коледа нямах цикъл, съответно беше малко вреоятно да забременея. Но точно преди Коледа ми дойде за първи път. От тогава не ми е идвало. Направих един тест 4 - 5 дни след предполагаемия ден да ми дойде, който беше отрицателен. Съответно точно през този месец и нещо зъбите на дедето ми започнаха да растат и имахме повече кърмения от обикновено. Аз отдавах закъснението на зъбите (така се успокоявах че не е станало този път, защото с първото ми бебче правихме опити почти година и всеки път изживявах ужасно чувство като имаше една чертичка), но все пак реших да си направя още един тест. Оказа се че има втора чертичка, но много бледа (направих го сутринта с първа урина и все още втората чертичка е бледа). В момента не мога да излезна да си купя нов тест покрай детето ми, евентуално по - късно през деня, но нямам търпение да знам истина ли е. Вие какво мислите, дали в мен расте бебче, което аз така силно искам?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Ами ние също като теб можем само да се чудим и предполагаме , ама на теб предположения не ти вършат работа нали .
Така че тест и това е . И търпение ! И нека се сбъдне желанието ти  Simple Smile !

# 2
  • Мнения: 526
Аз си правих тест 3-4 дена преди да ми дойде и беше с такава бледо розова чертичка и нямах никакви други симптоми. Следващия си го направих с 1 ден закъснение и беше с две тъмно червени черички. При мен се оказа добра новина...
Някъде бях чела, че няколко месеца след аборт или раждане тестовете отчитат положителен резултат, но ти пък щом си имала отрицателен е твърде вероятно и на теб да ти се усмихне късмета.
Аз сматам, че трябва да изчакаш няколко дена и да повториш теста отново с първа орина. Успех от мен!!!

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Бледа чертичка, но все пак я има, нали? Тя отчита хормонче, което пък е признак, че в теб расте бебче! Направи си тест утре пак и дано резултатът е още по-виден!

# 4
Уф, ами дано да е верен, въпреки че детето ми е на 9 месеца, раждането не е много скоро  newsm78 Благодаря ви за отговорите   bouquet

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Аз пък ще кажа АМАН вече Twisted Evil Имам чувството, че тука се подиграват вече някой.
Първо ника ти е просто...очарователен....второ понеже с първото забраменяване си чакала една година и все тестовете са ти били отрицателни /една чертичка/ а сега са две...ами какво следва от тук нататък Rolling Eyes
И друго...не четете ли указанията на тестовете бе...там и в картинки и в текст има обяснено Tired
И предпоследно - честита ти чертичка.
Съжалявам но наистина вече не издържам...опитвам се да не отговорявам на такива постинги но...Наречете ме злобна, проста, ограничена но аз това не мога да го подмина с лека ръка.

# 6
Хера, сигурно ти е писнало от такива като мен, но всеки си има нещо за споделяне, не е ли така. Мисля че този форум е място за нещо такова. Аз не съм нов потребител (модераторите могат да потвърдят), просто не искам да се регистрирам с ника ми поради чисто суеврни причини, наречи ме смешна ако искаш. Ако много държиш да разбереш коя съм ще ти пратя лс, въпреки че не виждам какво значение има. Затова и ника ми е такъв. По повод указанието на теста - ами там не пише нищо за бледа чертичка, какво да направя. Имала съм само 2 положителни дебело черевени чертички и бледа за мен е нещо ново и неясно. Съжалявам че ви обезпокох и ви занимавам с проблеми, кото сигурно всеки ден виждате. И ви уверявам за първи път пиша тук и не съм имала абсолютно никакво намерение да се подигравам с който и да е, просто търся подкрепа ... това е

# 7
  • Мнения: 1 768
Аз пък ще кажа АМАН вече Twisted Evil Имам чувството, че тука се подиграват вече някой.
Първо ника ти е просто...очарователен....второ понеже с първото забраменяване си чакала една година и все тестовете са ти били отрицателни /една чертичка/ а сега са две...ами какво следва от тук нататък Rolling Eyes
И друго...не четете ли указанията на тестовете бе...там и в картинки и в текст има обяснено Tired
И предпоследно - честита ти чертичка.
Съжалявам но наистина вече не издържам...опитвам се да не отговорявам на такива постинги но...Наречете ме злобна, проста, ограничена но аз това не мога да го подмина с лека ръка.


Како Хери не така,6е не набедят сега. Mr. Green Peace

Сега сериоЗно...Ами не е ли по добре да иЗ4ака6 2/3 дена и тогава да си повтори6 теста.Ние наистина не можем да кажем,дали си бременна или не,ти сама си дай отговор на тоя въпрос..Нито zа приЗнаци споделя6,ни zа ни6о,как да zнаем ние тогава..
А това гостинка zа кратко,наистина е сме6но BlushЗву4и ми малко като,дайте ми отговор на върпоса,каквото ме интересува и се махам от вас..Няма да сте ми нужни пове4е.. Naughty
Сори,ако фантаЗирам в пове4е и аЗ.. Hug

Хайде със zдраве Praynig Peaceи скоро да се радва6 на о6е едно бебо4е baby_neutral

# 8
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Бледа,небледа,щом има втора черта,значи има хормон.
Ся не знам,като си кърмачка дали това не оказва влияние,май не.
Айде дано да е това,което искаш,въпреки че ще ти дойде доста нанагорно.Според мен изчакай малко,и иди на гинеколог.

# 9
  • Мнения: 62
Бледа,небледа,щом има втора черта,значи има хормон........
 и иди на гинеколог.


И аз съм за гинеколога !!! Пък дано ти донесе добра новина! Успех!!!  newsm10

# 10
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аз пък не мога да разбера защо така наскачахте срещу момичето! Тук са задавани тъпи до вдлъбване въпроси и много търпеливо им е отговаряно. Не виждам причина на малко по-различен въпрос така да се ядосвате. Ясно е че при нея нещата са по-необичайни, а именно :ТЯ КЪРМИ, СКОРО Е РАЖДАЛА, БЛЕДА ВТОРА ЧЕРТА....ами ще се чуди какво става, естествено е! Че не е ли всяка една от нас точно като нея....ама като ние помежду си си задаваме тъпи въпросчета - става, ама като се включи някой нов....дайте да го освиркаме!
   И Весе, да те питам пък теб, какво й е на ника??? Аз пък го тълкувам като "Съжалявам, че ви притеснявам, само едно въпросче и НЯМА ДА ДОСАЖДАМ повече!" Тактично.....какво повече искаш. Не е тя тази, която прелива от загубени въпроси!!!

# 11
  • Мнения: 9 990
ОФФ-Форумът е "Искам бебе" в раздел "Майчинство"Това, че на някои им се налага по ред причини да почакат повече появата на заветните две чертички,  не е повод за отсвирване на други, при които се е случило.Има библиотека, но не всеки намира нужното обяснение там, а и честно казано повечето искат просто да чуят думите-честито,спокойно и т.н.Библиотеката е едно прекрасно нещо, но когато искаш мнение  тя не може да ти го даде.Не се хапете за глупости.

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Извинявайте първо за нахлуването  Embarassed Embarassed, рядко го правя, но просто искам да кажа нещо, не от позицията на проблемна и чакаща поради ред причини двете чертички.
Дадох на търсене из форума "втора боледа чертичка" и ми изскочиха 4 страници с резултати.
Това, че гостенката се страхува от суеверия според мен противоречи на изказването на някой по-горе, че искала да получи поздравления.
Според мен някои момичета и без проблеми се задържаха прекалено дълго в този форум(много ще се радвам по-скоро да се преместят) и може би заслужават малко уважение.
Но както казах, аз съм от тези, които поради една или друга причина чакат, но не отсвирвам никого

# 13
  • София
  • Мнения: 6 360
да уточня едно нещо:
кърменето и скорошното раждане нямат никакво отношение към хормона, който се отчита от теста за бременност.

този хормон (ЧХГ) го има в жената само при бременност (и при едно друго много рядко състояние, за което не си струва да се споменава).

на всички тестове има упътване. в упътването ясно е написани и с картинки е показано кога тестът е положителен.
просто недоумявам как е възможно грамотни хора постоянно да задават въпроса за втората бледа черта, при положение, че на тестчетата ясно си е казано какво означава тя.

интересно как си включват телевизора?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Голъднче на мен ника ми звучи точно както е написала Весето ама карай...тва да и е проблема на жената  Crossing Arms
Не отсвирвам никого но наистина този форум ако не са няколко момичета, които дават компетенти въпроси тук ще стане форум подобен на Календара по-горе...добре дошла и сбогом...сори аз така ги усещам нещата.
По въпроса за суеверията...ами човешко е...но като потребител на форум знае как се борави с търсачката /Ва и аз направих като теб/.....
По въпроса за теста и у пътването...ще остана без коментар...
Все пак ти желая това което искаш гостенке.

Общи условия

Активация на акаунт