Д-р Китанова

  • 658
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Здравейте мамчета!
Спешно искам да разбера мнения за д-р Китанова от Шейново. Ще раждам при нея, а това, което успях да намеря за нея във форума съвсем не е достатъчно. Моля ви, който има прясна информация относно това, добра ли е като специалист, внимателна ли е като човек и какви са й тарифите, да побърза да ми отговори, понеже терминът ми е след 2 дни.
Предварително благодаря на всички, които ще пишат!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 362
Най вероятно не се включвам навреме, но искам да ти кажа, мила, че аз раждах при д-р Китанова на 27.01. и нямам думи да изкажа колко съм доволна. Тази жена е направо чудо. Нямам букви да опиша нито професионализма й, нито човечността... Чудесна!!!
За тарифи не мога да говоря - мога само да кажа, че тя не е корумпирана, както повечето лекари в болницата. Не е ставало дума за пари, а аз ходех при нея по време на цялата си бременност. А докато раждах стоеше до мен - докато не беше на смяна съответно - и ми държеше корема и ми следеше контракциите една по една.
Дори след като родих ми помогна да бъда настанена във ВИП стая. Още на следващия ден дойде да ме види как съм...
Абе с една дума НЕВЕРОЯТНА!!!
Надявам се, честно казано, вече да си родила и всичко да е минало леко   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт