Въпрос за столчето за кола

  • 780
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 480
Момичета, помогнете да избера столче за кола! Четох тук из форумите, но нещо съвсем се оплетох Embarassed Изобщо нямам идея по какви критерии да го избирам и как да разбера дали е достатъчно сигурно.
Искам да попитам и за столчето за хранене (спряла съм се на Чиполино Гранд Комфорт)- дали е подходящо за нашата възраст, колко време ще мога да го ползвам занапред?

Последна редакция: вт, 31 яну 2006, 21:36 от Пух

# 1
  • sofia
  • Мнения: 4 296
столчето е на добра цена,с доста опции е.
ние го ползваме от 6месечна възраст и ще го ползваме още дълго.
препоръчвам го

# 2
  • Мнения: 3 447
Също препоръчвам столчето за хранене, големичко е, така че ще се ползва доста време. Аз го ползвам от седмия месец и съм доволна newsm10

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
стол за храна: Чипоилино Гранд Комфорт - съгласна съм с мненията

стол за кола: ние се ръководехме от парите и от краш тестовете.
Взехме Реми на IWH има ги в фамили-бг или в данет. Категорията е 0+ Не се е представило столчето перфвектно, но поне е тествано иначе ми се искаше да мога да отделя 300-400 лв. за такава джаджа.
(категотии: "0" - от 0 до 13 кг, т.нар. кошници; "1" - от 9 до 18 кг; "0+" - от 0 до 18 кг и т.н.)

    Цитат на: .....
     Здравей!
     Прочетох в една тема, че сте си купили столче за кола Реми - на IWH ли е. Много ме интересува за        мнението ви за него, удобно ли е, може ли да ляга, т. е да се сваля до легнало положение за спане. Защото съм се спряла на него (Бях си избрала на CAM, ама в момента финансите....) И откъде мога да намеря, ако знаеш естествено


Цитат на: Desem
.......бух казала, че са еднакви (почти  )в момета бебо е 8,700 кг и още го возим с гръб към движението и при изтегляне на столчето до "полу легнало положение" като се монтира в колата от формата на седалките е все едно седнал (мисля че и с САМ ще е същото).
Ние го взехме от Family-bg.com на сайта пишеше, че материята е памук, но е изкуствена ..... е това е предимство при пране т,.к. съхне бързо, но бебо се изпотява в него.. решиме тоя недостатаък тато му подлагам почно под телцето един нагънат малък чершаф с койтоиначе покрибам стола да не се напича в колата  (българис ме все пак, ако не му измислим ...)   
Моя съвет е да го видите първо преди да го вземете ...аз късно разбрах къде се продават... да на Пирорска (пешеходната част) ако влезете от към  Хр.Ботев се пада отдясната срана (несъм сигурна за името на м-на мисля че беше Бебелан или нещо такова тесен е и им астълбуички посредата (второ ниво) Там имаше модела Африка http://www.family-bg.com/catalog/prX_154.htm?osCsid=bd47de657301 … 31af0ddc851d6c401

Цитат на: Desem
........ ако не сте взели столчето  ето още малко информация за него 
Всъщност вече и ние пътуваме по посока на движението (9.3 кг) така вече нещата ми харесват-  без да е издърпано столчето да полегне.
Като се издърпа изглежда почти с формата на бебешките кошници, но затова предполагам е от значение и седалката на колата
"група А" - 0-9 кг - обратна на движението
"група Б" - 10-18 кг - по движението

# 4
  • София
  • Мнения: 11 658
Искам да попитам и за столчето за хранене (спряла съм се на Чиполино Гранд Комфорт)- дали е подходящо за нашата възраст, колко време ще мога да го ползвам занапред?

Това столче го имаме от 3-4 седмици и съм много доволна.Вярно голямо е,но има различни функции,които позволяват да го използваме за различни цели.Много е удобно както за хранене,така и за игра.Разбира се бързо и омръзва на моята дъщеря,но все пак е само на 7.5 месеца.Иначе беше на около 6.5-7 месеца когато го купихме.

# 5
  • Мнения: 69
Нашето е на Beroni, нямам забележки, единствено внимавай покритието му да е от памук, защото на нашето се наложи да му шием допълнително- материята беше изкуствена и детето ставаше вир вода. Имам наблюдения също така, че са и на най-разумни цени.

# 6
  • Мнения: 69
Нашето е на Beroni, нямам забележки, единствено внимавай покритието му да е от памук, защото на нашето се наложи да му шием допълнително- материята беше изкуствена и детето ставаше вир вода. Имам наблюдения също така, че са и на най-разумни цени.

# 7
  • Мнения: 8 505
Ето ценно инфо за столовете за кола:http://www.bg-mamma.com/site/content/view/920/63/

За стола за хранене-Чиполино Гранд комфорт newsm10

# 8
  • София
  • Мнения: 480
Момичета, много благодаря на всички, които отговориха  bouquet
Разгледах внимателно всичко и вече избрах столче  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт