триизмерен ехограф в Пловдив

  • 1 036
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Някой може ли да ми помогне с инфо дали в Пловдив има някъде триизмерен ехограф и съответно добър специалист, ако може да ми дадете и координати. Много благодаря!

# 1
  • Мнения: 160
Има в "Торакс" 3Д. Всички доктори там са добри специалисти - аз ходя при д-р Карагьозов.

# 2
A niakoi znae li v Sofia kade ima triizmeren ehograf? newsm78

# 3
  • Мнения: 9 063
kame,  ти май питаше за д-р Мерджанов в една тема...при него има 3D Grinning

# 4
  • Мнения: 69
Много ти благодаря,утре съм на консултация при него, но не съм се сещала да го попитом какъв е ехографът му:)

# 5
  • Мнения: 9 063
Много ти благодаря,утре съм на консултация при него, но не съм се сещала да го попитом какъв е ехографът му:)

Каме, този ехограф който е в основната стая-още като влезнеш- е обикновен. Вляво вътре обаче има една стаичка, която седи отворена, той Мерджанов само влиза и излиза от там, та там ще видиш 3D ехографа. Отпред на вратат даже си пише че има такъв  Grinning Успех, сигурна съм че ще останеш очарована Blush

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Момичета, с търсачката налетях на вашата тема. Братовчедка ми живее в Пловдив и е бременна. Обещах й да проверя във форума дали в Пловдив има триизмерен ехограх и къде. Моля ви, дайте ми координати на тоз д-р Мерджанов и на Торакс, ако можете. Ще ви бъда благодарна.   Hug
И още нещо-знаете ли къде в Пловдив може да се направи фетална морфология?

# 7
  • Мнения: 9 063
Заповядай, Виви  Wink

д-р.Теодор Мерджанов - МЦ"Кючук Париж" на ул."Георги Кондолов"№43а тел.032/605414 и 0887447384

За другото- някой друг да даде инфо  Embarassed Имаше някъде тука координатите на Торакс...

# 8
  • София
  • Мнения: 15 198
Благодаря ти!  bouquet
Намерих сайта на Торакс и там видях координатите им в Пловдив.
Сега ако някой може да ми каже и за феталната морфология-ще черпя по една диетична кола Mr. Green

# 9
  • Мнения: 9 063
Не знам до колко съм права, ама...мисля че можеш да пишеш на лични на Meli, това е д-р Мариела Даскалова от Торакс, а ако искаш можеш и във форума на zachatie.org, където пак можеш да лични да й пишеш ако не намериш инфо по темите... Успех !

# 10
  • София
  • Мнения: 15 198
Благодаря ти още веднъж! Hug

Общи условия

Активация на акаунт