Мъжете ви ползват ли козметика?

  • 4 328
  • 106
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Мъжете ви ползват ли козметика? Каква? По собствено желание или по ваше настояване?

Мойто мъж извън стандартните афтършейв - дезодорант стик - парфюм едва напоследък започна да слага крем за лице по мое настояване (понеже много му изсъхва кожата на лицето и се опъва така, че чак мен ме боли). От време на време, ама много рядко, го прълъгвам за някоя почистваща маска на лицето...

Вашите?

# 1
  • Мнения: 2 550
Ползва, ползва. Даже от време на време ползва някои от моите кремове.
Веднъж го беше домързяло да прочете за какво аджеба е крема пред него и си го сложил като гел за косата  Joy А то беше пилинг маска  Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 3 271
ОООО, ела да видиш мойта кокона smile3521.
То са парфюми - 5-6 модела и то все скъпи, дезодоранти 2-3 модела, маски за лице, тоник за лице, да не говоря за афтър-шейфовете, разни продукти за коса - маски, за блясък разни неща си пръска и маже.....а последния хит който донесе аз отворих ей такива очи  Shocked Shocked Shocked - питам го какво е , а той ми отговаря (понеже му е много къдрава, късо подстригана косата) - някакво пръскало за да си я оформя, специално за неговия тип коса   smile3556 newsm77.
Има повече козметика и от мен  smile3503
Да не говорим, че ходи веднъж седмично на козметик - много държи на лицето си.

Питате ли ме какво ми е newsm53 smile3511????

# 3
  • Мнения: 4 629
Мъжа ми осве бръснарската козметика и парфюм, ползва и гел за измиване на лице   Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Мъжа ми осве бръснарската козметика и парфюм, ползва и гел за измиване на лице   Grinning
И моят само това ползва.Маска да си сложи - невър NaughtyКрем - ъпсурт NaughtyПък има такава готина и чиста кожа ConfusedЗапочвам да си мисля, че колкото повече се грижим за лицето си, то толкова повече грижи започва да изисква, пущината Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 8 505
Освен обичайното,само крем за ръце.

# 6
  • Мнения: 5 315
Използва само афтършейв,парфюм,рол он и доста мазила за косата.

# 7
  • Мнения: 280
    Ползва задължително тоник  и крем за лице , освен сандартните ролони , парфюми и афтършейф. Грижи се за лицето си по собствено желание.

# 8
  • Мнения: 3 338
Тази зима започна да използва крем за лице и остана искрено учуден, че това чудо действало Joy Вече не излиза сутрин, без да си сложи...
Забелязала съм и, че от време на време се заглежда в почистващите ми маски за лице, но все още не се е осмелил дори да ги помирише Mr. Green

# 9
  • In transit
  • Мнения: 11 763
Ползва наравно с мен, има си негова козметика и е по старателен и взискателен понякога и от мен  Blush От време на време си правим спа уикенди  Peace

# 10
  • Мнения: 2 910
Използва афтършейв, парфюм и рол он, но от скоро започна да проявява и голям интерес към моите маски за лице и кремове.

# 11
  • Мнения: 3 760
Не. Опитвам се да го намамя да използва поне крем за ръце, но НЕ!

# 12
  • Мнения: 5 577
И моя е кокона, но не голяма. Някоя крем най-много.

# 13
  • Мнения: 35 988
парфюм, пяна за бръснене, отделен шампоан и сапун, защото моят "дращи" /т. е. е ексфолиращ/, рол он, интимен гел и мокра вода Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 407
Освен стандартните- автършейв, рол он, парфюм, гел за коса използва и балсам за устни понякога ,защото му се напукват!

Общи условия

Активация на акаунт