Тренировки в домашни условия: Тема 35

  • 41 823
  • 815
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Привет от мен много полезна информация   bouquet
Днес тренировка за цялото тяло на Руми  25минутки Wink

# 16
  • Костандово
  • Мнения: 116
Честита нова тема Simple Smile не успявам да ви прочитам много сте бързи Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 191
Ехааааааа, отчет за днес чак на 2-ра страница. Merry. за теб много   bouquet за новата тема и систематизираната информация относно тренировките.

За днес също както и brilqntina  съм на ден 2 от "Божествени тела" на Руми. Днес вече съм с по-положително мнение за тренировката си. Пак не ме измори, като тези от ФБ, но пък след кратък размисъл установих, че след като тренирам 5 пъти в седмицата, а не 3 както преди може би е по-добре натоварването да бъде малко по-малко. Ще видя как ще съм в края на седмицата и ще преценя дали да не увелича натоварването с допълнителни кръгове от същите тренировки.


Много искам да ви се похваля и да ми стискате палци на 17-ти юли отново да стъпя на лед. Не съм го правила от декември 2012, т.к. си счупих палеца и нямаше как да си обувам кънките и да тренирам. Заминавам за седмица във Варна / Албена (любимият има спортен лагер) и много ми се иска да покарам на пързалката в Младост. Много се надявам да не излезе в някаква профилкатика точно тогава Praynig

# 18
  • Мнения: 5 405
foxy, не увеличавай кръговете. Не помня дали имаше тежести в Божествени тела, но ако има - увеличи тях при клековете. След една седмица с тази програма ако все още ти се струва лека - мини на следващата програма. Но все пак целта не е да тренираш и накрая да се чувстваш дроб и да не можеш да станеш половин час от земята... внимавай да не претренираш и да не стане така, че да трябва да си починеш няколко дни непланувано, вместо да тренираш нормално 5 пъти в седмицата с 2 дни почивка! Hug Не е хубаво да имаш мускулна треска до такава степен, че да не можеш да станеш два дни от леглото! Тогава наистина трябва да си почиваш, а не да тренираш още по-жестоко!

Не бъркайте тренирането за здраве с луди тренировки, за да отслабнете по-бързо. Трениране за по-бързо отслабване не съществува! Става с правилното хранене, а тренировките просто помагат да изглеждаш по-добре Simple Smile

Стискам палци за леда!  Hug Peace

# 19
  • Мнения: 5 138
Мери благодаря за темата, оформлението и инфото са страхотни   bouquet
Аз ще почивам в Созопол плаж Хармани и замислям един ден и Златна рибка къде да свиркам  Wink

Днес отчитам ФБ 40мин.
http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/88-Minute-1000-Ca … nd-Stretching/fm/

Вчера 30мин. Зумба и 200коремни и малко задно бедро и дупе от Синди
Някой питаше за Синди кой тренира- аз  Laughing но аз ги меша 5 дена в седмицата тренирам и едно и също ми омръзва затова редувам според настроението и часа който успея да си открадна .

# 20
  • Мнения: 3 191
foxy, не увеличавай кръговете. Не помня дали имаше тежести в Божествени тела, но ако има - увеличи тях при клековете. .......................

Стискам палци за леда!  Hug Peace

Поне за момента няма тежести в програмата. Не искам да претренирам, а и не държа толкова много на отслабването. Разбира се ако се случи ще е идеален бонус, но към момента искам да поддържам дбора форма с тенденция за развитие.
Просто ми прави впечатление, че след тренировка от ФБ ми трябва около половин час за да се възстанова и да се почувствам енергична отново, докато с на Руми тренировките още по време на разтягането се чувствам готова за още  Peace

Ако ми се получи с леда, ще имам 8 дни двуразови тренировки, които не съм правила поне от 4-5 години  #Crazy

# 21
  • Мнения: 5 405
Аз ще почивам в Созопол плаж Хармани и замислям един ден и Златна рибка къде да свиркам  Wink
Сламеното барче на плажа, точно до сърф училището, също се казва Златната рибка, има една голяма риба отпред/отгоре на капана  Mr. Green Joy

Просто ми прави впечатление, че след тренировка от ФБ ми трябва около половин час за да се възстанова и да се почувствам енергична отново, докато с на Руми тренировките още по време на разтягането се чувствам готова за още  Peace
Точно това е уникалното! По време на разтягането да се чувстваш готова за още Crazy
Ще постигнеш развитие и още как! Това трябва да е най-малкия ти проблем с тренировките на Румяна. Дори си мисля, че ще постигнеш повече, отколкото с ФБ... Peace
Веднъж бях гледала едно предаване и жената питаше треньора за колко време ще има промяна и той й отговори "Промяна ще има тогава, когато спреш да я чакаш"   bouquet
И все пак ако искаш по-голямо натоварване - добави тежести. Нищо, че по програма няма Flutter

# 22
  • Мнения: 8 163
МЕРИ! Пращам ти една цАлИФка по челото, душо! Не само, че си сложила информацията за Джо, ами и снимка си му намерила! Благодаря ти, че така се грижиш за нас!  Hug  bouquet

Скарлет, стомахът ми се обърна, докато четях как си се подхлъзнала по стълбите... Бързо възстановяване!

Бибита, жалко, че не си ми по-наблизо...

Фъсъчка се върна! Радвам се, че си пак сред нас  Hug

***

Засега отчитам трекинг с ММ в близкия парк, но след малко ще разходя бобтейла и ще метна една джодилънка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 126
Мерииииии, мерси много за новата тема!   bouquet Бягащата мацка на първа линия ми е образец за перфектното женско тяло - тънки кости, слаба и релефна! Ще я гледам с кеф! Wink

Фей, ако ти бях по-наблизо досега 16 пъти да си ме вкарала в правия път, нали?! Mr. Green твоите момичета имат майка-образец! Hug

# 24
  • Мнения: 8 163
Бибита, друга ми беше мисълта. Че ако живееше по-близо, щеше да е по-лесно да имаме мини circle of support. И да можеш, примерно, да дойдеш да повисиш в антигравити хамака и да похортуваме след това над купичка сладолед.

Мен пък много ме кефят майката и детето - йогистки.

# 25
  • Мнения: 126
Ооо, Фей, много, много мило, че дори си го помислила! Благодаря ти! Heart Eyes
Би било супер, наистина! Hug

# 26
  • Мнения: 8 163
Бибита,  Hug

Фея, благодаря за линка, но не прецених добре нета си ooooh!
Ах, жалко! Това е най-добрата тренировка с ластици, която съм намирала.

Момичета, мога да смъкна видеото с YouTube Downloader. Къде да го кача после, че да е лесно достъпно от БГ?

# 27
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро в новата, страхотна тема  Grinning

Отчитам се рано и предработно с Бруталната ХИИТ на ФБ, следобед ще тренирам силово за горна част. Вчера пак не ми беше нещо наред, тук не е спряло да вали и е 13 градуса, аман, много зле ми влияе това време. Та направих едно ниско интензивно 40 минутно кардио, колкото да не е без хич.
Нещо съм си разтегнала рамото при онази гладиаторска тренировка ония ден, дъмбелите ми са виновни, защото не са удобни да се правят лицеви на тях, търкалят се и съм се усукала. Сега ме боли и при най- обикновеното нещо като бърпитата  Tired
Как и тук няма такива гаражни разпродажби да се пооборудвам малко  Crazy

Фея размечтах се за такъв кръг подкрепа, какъвто си го описала. Тук, покрай мен, само една приятелка имам, която е крос фитърка и тренира и се храни като мен, но и тя все заета, та рядко се събираме. Но ми е обещала пробен час в центъра при тях, отдавна искам да се прибвам в крос фит-а  Grinning

# 28
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Мери, благодаря  Hug темата става все по-хубава и полезна.

Днес минах през всички уреди вкъщи плюс колело. Определено е по-лесно като си по-лекичък  Simple Smile

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Мери, страхотна тема! Това е най-хубавата и позитивна тема във форума   bouquet!
Вчера правих втори ден от Asylum - Strenght. Имам приятна мускулна треска  Simple Smile.
За днес по план имам Back to Core.

Общи условия

Активация на акаунт