Въпрос за фризьор, но нещо по-така.

  • 876
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета искам да ми кажете има ли някъде из София (и къде) фризьорски салон в който да ме подстрижат според физиономията.
Малко тъпо се изказах, но имам предвид като тези от "Пълна промяна".Професионалист който като те погледне и ти види косата да може да ти каже как би ти отивали на физиономията, а и на форма на лицето, килограми и т.н. - всичко е навързано.
По принцип знам , че като отидеш някъде те питат ти какво искаш, но аз например бих искала някой да ме посъветва какво би ми отивало!
Разбирате ли ме?
Моята коса е МНОГО гъста и не всчка прическа би ми стояла, но пък цял цивот съм ходила на етажи , защото това за гъста коса било добре, ама ми писна.Искам нещо по различно, но не искам сама да експериментирам.
Много ви благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 164
Бутам темата напред, защото и мен ме интересува  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 381
ами да си призная незнам точно такъв фризьор, но всеки който се определа кат добър според мен би трябвало да може да ти направи такава промяна. Аз лично наистина бих те препоръчала моя фризьор , защото аз никога незнам как искам да се пострижа и винаги му казвам да прецени той и досега не съм се разочаровала. След като родих много ми се носеше бритон, но той винаги много тактично ме разубеждаваше да не го правя.
Освен това не забравай, че дори да те променят, ти правят сешоар и после като си измиеш косата - няма да е така както като си излезнала от салона.

Ако се интересуваш ще ти дам тел. за контакт.

# 3
  • Мнения: 5 103
Аз хода при един и същот години и незнам други.

# 4
  • София
  • Мнения: 587
Аз ходя при фризьора които се подвизаваше в "На Кафе" при Гала.
Според мен е много добър.Ако Ви интересува много да ви кажа къде се намира салона,но и ценичките са му малко по - високи........
(Напр.- за руси кичури на доста дълга коса - 70 лв
Подстригване - 20 лв.
Сешоар - 20 лв.)

# 5
  • Мнения: 463
Смея да твърдя, че познавам такъв стилист. Сядам при нея със затворени очи и като ги отворя съм приятно изненадана.
На ул.Ангел Кънчев й се намира салона. 10лв. е подстригването .
Който иска да свирка на ЛС

# 6
  • Мнения: 703
Аз съм много доволна от Дани,дето е фризьор и в "Огледала".Ходех при него,докато беше в "Арлет" и после в новия салон в "Лозенец".Талантлив е и има лека ръка и нюх.Ако искаш,мога да ти дам телефон и да ти обясня къде е салона.

# 7
  • В офиса
  • Мнения: 3 996
Аз съм много доволна от Дани,дето е фризьор и в "Огледала".Ходех при него,докато беше в "Арлет" и после в новия салон в "Лозенец".Талантлив е и има лека ръка и нюх.Ако искаш,мога да ти дам телефон и да ти обясня къде е салона.

Я кажи къде в Лозенец е това. И цени, разбира се. 10х.

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дволна съм от стилистката в Халите. Салон "Вили". Собственичката се казва Вили и преди ходех при нея. Правеше чудеса с косата ми.

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз ходя при фризьора които се подвизаваше в "На Кафе" при Гала.
Според мен е много добър.Ако Ви интересува много да ви кажа къде се намира салона,но и ценичките са му малко по - високи........
(Напр.- за руси кичури на доста дълга коса - 70 лв
Подстригване - 20 лв.
Сешоар - 20 лв.)


И аз съм при него  Grinning Фризьор ми е от 7-8 години!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
да, това е Ивайло Душкин. Така както той ме прави никой досега не е успял. Взима малко по-скъпо , но си заслужава
0888805365

# 11
  • София
  • Мнения: 39 718
Няма пък да ти кажа, виж ме к'ва съм гадна.
Косата ти е страхотна, мноо ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт