Секцио или не!!!!Леки бодежи!!!

  • 765
  • 3
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 239
Здравейте мами!Искам да попитам нещо,въпреки че още ми е рано Wink Не съм много наясно дали аз ще трябва да си избирам дали да родя нормално или секцио!Или може би лекарката ще трябва да ми каже?!? Rolling Eyes
Другият ми проблем е ,че от няколко дена усещам бодежи долу ниско в ляво.Много се редки,но като ме прободе и несъзнателно си затварям очите!!!Усещането е за секунда, но не знам дали е нормално?!?
Моля ви ако някои е чувствал подобно нещо нека го сподели,защото много се притеснявам!

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Болките може да са от разтягане на матката. Когато отидеш на консултация ги опиши подробно на лекарката.
Секцио в повечето случаи се прави по лекарски препоръки - тесен таз, различни инфекции, близнаци, предишно раждане със секциио. Доколкото знам само в Св. София правят секцио без лекарски причини и поради трудно предишно раждане.
Още ти е много рано да мислиш за самото раждане. Сега се успокои и не мисли за болка и др. такива неща. Радвай се на растящото чудо в теб. Лека бременност.

# 2
  • Мнения: 6 155
Относно начина на раждане - ако няма медицински показания ще си раждаш нормално. Може би в някои болници има вариант за избор, но не съм сигурна.

За бодежите - аз имах такива, но някъде към 4/5 месец и отшумяха за около седмица. Препоръчвам ти, обаче да се консултираш с лекар, особено ако има остра болка.

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Относно раждането -повече се прави по мед.показания.Недей да мислиш за това още от сега-рано е.Радвай се на този чудесен период. Wink

Общи условия

Активация на акаунт