Палто

  • 755
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Здравейте! Искам да се допитам до вашето високоценено от мен мнение. За ново палто съм и като гледам по магазините намаленията са в пълна сила. Обаче тъй като вероятно скоро ще се позатопли /в нашия град температурите са над +10 градуса вече/ и ще го нося съвсем кратко тази година, искам да е нещо, което ще бъде актуално и догодина. Идеята ми е да е някакво тричетвърти палто /официално/, но какво точно и какъв цвят??? Идеи приемам всякакви!

# 1
  • София
  • Мнения: 587
Черно, класическо,  до коленете,вталено,може и с коланче.......винаги ще е модерно
 Peace

# 2
  • Мнения: 6 155
Черно, класическо,  до коленете,вталено,може и с коланче.......винаги ще е модерно
 Peace

Точно  newsm10

# 3
  • Мнения: 310
Черно, класическо, до коленете,вталено,може и с коланче.......винаги ще е модерно
 Peace

Това е най-добрия вариант.
Ако искаш нещо по-различно(цвят) не мога да ти помогна защото всяка година тази мода се променя мнооооого.
Аз бих си купила такова черно Laughing

# 4
  • Мнения: 2 596
Подкрепям горните мнения. Черното никога няма да остарее като мода и ще ти отива на всичко.

# 5
  • Мнения: 5 313
Черно, класическо,  до коленете,вталено,може и с коланче.......винаги ще е модерно
 Peace
И аз мисля,че това винаги ще е на мода.

# 6
  • Мнения: 5 103
Подкрепям.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
класическо, класическо, но има мода и в моделите (двуредно, едноредно, тесен или широк ревер, кожи по яката, попска яка, милитъри стил, с колан / без колан ....). Аз пък съм имала САМО едно черно пълто - дълго и колкото и да е класическо от години въобще не го нося. Като се "сурнат" разни моми с такива палта направо ми изглеждат като изтървани калугерки от манастира. Моят съвет е да си купиш цветно палто в ТВОЯ цвят. Ще ти отива на дрехите (нали е ТВОЯ цвят) и ще си различна, шарена и свежа през зимата. Моите палта са: черното -не го нося, пепит - отива на всичко, лилаво и розово-цикламено - МОИТЕ цветове  Wink

# 8
  • Мнения: 258
Освен черно може да помислиш и за бежово, което също е стилно.

# 9
  • Мнения: 5 391
Освен черно може да помислиш и за бежово, което също е стилно.
newsm10

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз залагам на черно, червено или бежово Peace

# 11
  • Мнения: 1 564
Аз залагам на черно, червено или бежово Peace
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 newsm74

# 12
  • Мнения: 2 309
Аз съм се наканила да си купувам мръсно бяло - вталено, до коляното, с коланче. Ама догодина, че сега вталените дрехи ги мразя Wink

Общи условия

Активация на акаунт