Отговори
  • Мнения: 521
Центъра се намира на улица "Ами Буе" 27-29. Между "Пирогов" и бул. "Димитър Несторов".

Днес отидох с малкия при въпросната докторка и като й показах направлението двете забелязахме, че педиатъра ми не е сложил печат. Подпис имаше. Аз й обясних, че утре сутринта ще има печат и че ще го донеса. Тя побесня и каза, че не можело така , не ме знаела каква съм и че тя как да бъде сигурна, че аз ще постъпя така както казавам. Щяла да изгуби пари от моя преглед.  Нареди ми да оставя 20 лева залог #Cussing out Аз бръкнах в джоба и се оказа че имам 22 лева, а те са ми за още два дена. Казах й, че ако й дам парите няма с какво да си нахраня детето и тя ми обясни, че не я интересува и да си оставя часовника като залог. Той един хубав, златен- хваща дикиш Sunglasses подарък ми е от мойта бивша шефка.
Със садистично удоволствие ми каза, че сина ми има хидронефроза и, че е много страшно това. Без абсолютно нищо друго да ми обясни. Аз се свлякох на кушетката.  След това отвори врата и с някакъв господин нещо си казаха и започна да се хили като ненормална. Изгони ме от кабинета и отиде до регистатурата и каза: "Ето тази няма печат ще остави пари и след като донесе направлението ще й върнете парите".

Нямам думи за тая жена. Каквото и да кажа ще е малко. Това лекар ли е или само търговец?! То и търговците имат повече човещина от тая пачавра. #2gunfire

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Правилно си й написала титлата в кавички!  #Cussing out Наистина на търгаши се обърнаха голяма част от лекарите!
Обърни се към друг лекар, може и диагнозата ви да не  е поставена правилно!

# 2
  • Мнения: 37
То си е за нейна сметка, че е толкова смотана. Лошото е, че няма към кого да се обърнеш да се оплачиш и да има някакви последици.

# 3
  • Мнения: 7 640
хидронефроза не е диагноза, която се поставя от гастоентеролог! Потърси друго мнение, тая е всичко друго, освен лекар!!!!

# 4
  • Мнения: X
Нямам думи за такава безчовечност!!!!

Е, дано се види изтипосана във Форума, което вероятно ще намали пациентите и "печалбата", макар, че това би било малко.

# 5
  • Мнения: 185
На майка ми лекарката и вzела пари zа eхографа, като обяснила, че не била към НОИ.
Майка ми като била в НОИ да пита, служителката и покаzала една купчина с бумаги и и каzала:
"Госпожо, виждате ли теzи листя? Това всичкото са жалби от недобросъвестно таксувани пациенти."

No comment!!!

Последна редакция: ср, 01 фев 2006, 21:33 от Veni_B

# 6
  • Мнения: 888
Стига бееее,не може да е истина това!!!  Shocked
Аз ако съм,такъв прав ляв ще и извъртя,че името ще си забрави тая пача недна  #Cussing out
Пък хич да не ти дреме на тебе..гледай дечко да е добре,пък таз все ще и се върне...
А какво е това заболяване всъщност(ако не е неудобно)?

# 7
  • Мнения: 7 837
А защо не подаде оплакване от нея до мениджъра или някой друг в този център?

# 8
  • Мнения: 521
Няма на кого да се оплача. Имам предвид лекарски съюз или здравната каса. По принцип тя не е нарушила нищо освен лекарската етика (според мен) и ако щете човешката етика и показа липса на възпитание. Пиша тука защото този форум има над 12000 потребители, а това не е малко.

Диагнозата се оказа правилна. Но нещата не са толкова страшни. Ще се борим. Слава Богу има и невероятни доктори. Отидох при едни от най -големите светила в урологията (професори) и хората веднага присърце приеха проблема ми, прегледаха малкия, казаха ми какви са алтернативите и ще действаме. Без направление , без нищо. Предложих пари (блъфирах, щото нямах наистина  Embarassed) и те се обидиха направо. Отгоре на всичко и мен преглефдаха. Нещо като "бонус"  Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 2 356
Лелее, как се ядосах на тази "лекарка"  #2gunfire. Наистина ли няма на кой да се оплачеш, те имат сайт, поне пусни един е-майл на МЦ, ще стигне до шефа им, не че нещо ще й направят, ама...

# 10
  • Мнения: 7 186
Ма къде я намери тая простачка. Sick Ужас...ако бях на твое място направо щях да и тегля една благословия с кеф и да си тръгна. Неетично и непрофесионално е такова държание към пациент.
Само не разбрах откога гастроентеролозите поставят диагнози като Хидронефроза. Shocked Да не би да има втора специалност урология?

# 11
  • Мнения: 5 228
Оплачи се на шефовете й! Това е недопустимо.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Shocked
И аз имам неприятен спомен от гастроентероложка в същия медицински център. Но беше преди почти 2 год. и не помня името. Спомням си, че беше горе-долу млада, по-скоро дребничка, с къса коса. Дръпната и недружелюбна. Възможно ли е да е същата?
Нашата педиатърка все там ни праща, а аз хич не обичам да ходя там Sick Имам чувството, че са просто некомпетентни.

# 13
  • Мнения: 2 839
Веднага в `Черен списък` на Здравния справочник тая! Та поне сред нас да няма други потърпевши от нея  Sick

# 14
  • Мнения: 3 861
Лелеее Ужас!
Ама няма ли някой над нея на който да се оплачеш?

Общи условия

Активация на акаунт