Зачервено гърло при 5 месечно бебе

  • 6 726
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Здравейте момичета.Изчетох с интерес темата за лекарства, много е полезна .Замислих се дали има някакви хомеопатични хапчета, които мога да разтварям в вода и да давам на малката за зачервеното и гърло или да караме само на сироп(Стодал)?Немога да я слушам как кашля вече.

# 1
  • Мнения: 104
Здравей Нев!Ние сме на 6 месеца и имаме същия проблем+сополи.В момента й давам мукоплант-на д-р Тайс(на билкова основа) и като чели съм по-доволна от Студал(него го пихме  когато беше на 2 месеца и половина).Що се отнася до хомеопатичните лекарства на голямата давам Инфлуцид(при грипни и простудни заболявания) и съм много доволна-тази година все още не сме ползвали антибиотик.Тях не смея да ги давам на малката, въпреки ,че са безвредни дори и при кърмачетата(статията за хомеопатията  я има в списание " Моето бебе и аз").Все пак питай педито за твое успокоение.Успех и бързо оздравяване! Simple Smile

# 2
  • Варна
  • Мнения: 439
И ние сме така +сополи. Педито ни каза 4е само Стодал е подходящ за нея. Засега имаме пове4е хрема отколкото кашляме и дано не тръгне надолу. Това е първото ни разболяване. Все си мислех 4е  кърмата ще я предпази, но първия вирус, който хвана татито го лепна и малката. Дали има нещо загряващо, с което да я мажа след баня? Вие мажете ли се с нещо.
Изписаха и ни и белладона, аз си мислех 4е е само при температура нямаме, но го давам.
Бързо оздравяване!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 171
... Дали има нещо загряващо, с което да я мажа след баня? Вие мажете ли се с нещо.


Може да се мажете с Пулмекс бебе. На листовката пише, че е за бебета над 6 месеца, но аз съм го ползвала на 4 месечна възраст на дъщеря ми / по препоръка на педиатърката ни/ - само вечер, преди сън.

# 4
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Благодаря ви момичета.И на вас желая бързо оздравяване!
В момента и давам Стодал,Стеримар и Вит.С.Имам чувството, че като и дам Стодал почва да кашля newsm78.Много е сладък и чак потреперва като го пие.

# 5
  • Мнения: 1 771
Благодаря ви момичета.И на вас желая бързо оздравяване!
В момента и давам Стодал,Стеримар и Вит.С.Имам чувството, че като и дам Стодал почва да кашля newsm78.Много е сладък и чак потреперва като го пие.
Да не би да има секрет и да дразни. Пробвай с помпичка да почистиш нослето.

Общи условия

Активация на акаунт