Biopoint- имат ли шампоани?

  • 3 373
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Незнам нищо по-подробно за марката newsm12,но си купих безамонячна боя и вътре имаше и шампоан с витамин Е. Шампоана е направо СТРАХОТЕН-то обем,то блясък newsm44. Та дори да не сте си купували,а само да сте вижадали на пазара, свиркайте. newsm03

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Марката е италианска, аз ползвам същата безамонячна боя /маска/ като теб, много съм доволна и от нея, и от шампоана, който е в комплект с боята. Марката предлага десет серии: основна грижа за коса; персонална грижа за коса; хидратираща грижа за коса; натурална грижа за коса; грижа за косата с морски водорасли; специални грижи за коса; грижа за изрусени коси; грижи за косата при излагане на слънце; стилизанти за коса; бои за коса. Много подробно продуктите от всички серии са описани в брошурата, която можеш да си вземеш от магазин от веригата "Блик" - аз поне оттам си купих и въпросната безамонячна боя, и си взех брошура, от която сега давам информацията. "Блик" е дистрибутор на марката "Биопоинт" за България.
Ето и официалния сайт на марката: http://www.biopointonline.it/index.html

# 2
  • Мнения: 5 313
А някой знае ли къде в Пловдив продават продукти на тази марка?

# 3
  • Мнения: 1 568
Аз съвсем случайно си купих шампоан Natural Biopoint от един магазин на Иван Асен. Нямах време да разгледам другите продукти, а и не ми дадоха брошура.
Още не съм си пробвала новата придобивка.
Някой има ли впечатления?

# 4
  • Мнения: 6 155
Ето тук има шампоани на Биопойнт, също и други техни продукти /кристали за коса, серуми, маски, пяна и т.н./.  Peace

# 5
  • Мнения: 86
Благодаря много   love001мами!

Общи условия

Активация на акаунт