Проходилка -кола без педали?

  • 681
  • 2
  •   1
Отговори
  • Севлиево
  • Мнения: 44
Какво ще кажете за проходилките под форма на кола без педали?
Смятате ли че са практични и че малките ще се справят със предвижването?
Аз лично съм виждала доста деца в Германия да ги ползват и пише че са за деца в прохождаща възраст. Ако имате опит моля посъветвайте ме дали да купя на моя непослушних, че вече всичко ни омръзна и е най-интересно да побъркваме мама:)

# 1
  • Мнения: 1 311
Ние имаме подобна на тази . Всъщност за прохождането се използва по-високата дръжка в задната част, в смисъл детето се държи за колата и ходи и я бута. Като може да ходи вече седи на седалката и се бута с крачета. Всъщност може и двете да ги прави когато си поиска, де. Но нашата си я купихме когато беше на година и половина и не сме я използвали за прохождане, а по-скоро като колело без педали.

# 2
  • Мнения: 1 114
Имаме такава количка-локомотивче  от 3-4 седмици. Много е симпатична.  Междувременно Марти проходи, но не иска да я бута. Страхува се сякаш. newsm78  Забавлява се страхотно  Grinning като го бутам с нея назад- напред. Освен това обича да натиска клаксона, да  отваря и затваря седалката и да трака с нея. Мисля определено, че си заслужава инвестицията. Peace Не знам как да вмъкна картинката. Нещо не става Thinking но я има в ДаНет

Общи условия

Активация на акаунт