Къде в Пловдив? - 44 тема

  • 53 870
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Здравейте!
Търся фото студио в Кършияка. Дали някой се сеща? newsm78
/това срещу III РПУ не работи/  

Срещу църквата "Иван Рилски" и бившата поща.

# 61
  • Мнения: 58
♥Elfita♥, ЗлаВещица много ви благодаря!  bouquet
Спестихте ми големи разходки  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 672
Момичета, помагайте!!!
дребният иска шал на ФК "Ботев", днес се емнахме до пешеходният мост, но нямаше  Twisted Evil
наду ми главата Crazy а много искам да го зарадвам .... макар че всяко чудо за три дни, но все пак....детенце ми е  Heart Eyes

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, помагайте!!!
дребният иска шал на ФК "Ботев", днес се емнахме до пешеходният мост, но нямаше  Twisted Evil
наду ми главата Crazy а много искам да го зарадвам .... макар че всяко чудо за три дни, но все пак....детенце ми е  Heart Eyes

в магазина срещу стадиона трябва да има

# 64
  • Мнения: 812
Ооо,има и още как .Синът ми така се беше зарибил по този отбор ,че беше изкупил всички все възможни дребни сувенири и неща с тяхното лого

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Момичета, помагайте!!!
дребният иска шал на ФК "Ботев", днес се емнахме до пешеходният мост, но нямаше  Twisted Evil
наду ми главата Crazy а много искам да го зарадвам .... макар че всяко чудо за три дни, но все пак....детенце ми е  Heart Eyes

Фен магазина в стадиона. Там са получили нова стока. Има лимитирана серия. Работно време делничен ден от 9:00 до 12:00ч. и от 13:00 до 17:30ч., но  предполагам, че ще работят до-късно, защото започнаха да продават билети за мача в четвъртък. Ние пазаруваме само от там, защото парите остават в клуба.

# 66
# 67
  • Берлин
  • Мнения: 4 413
И аз да се вмъкна...в МОЛ Пловдив днес попаднах на супер намаления в магазините за детски дрехи....напълних чантите

# 68
  • Мнения: 131
И аз да се вмъкна...в МОЛ Пловдив днес попаднах на супер намаления в магазините за детски дрехи....напълних чантите

Благодаря за споделеното. Ще се ходи до там.

# 69
  • Мнения: 423
Здравейте! Къде мога да видя на живо колелета без педали по магазините?

# 70
  • Мнения: 2 672
ох, много, много ви благодаря, ♥Elfita♥, doroti1 и vanichka75    bouquet   Hug
въобще не се сетих за там  doh , ама като ми е "началото" за такива покупки....

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Искам да запиша детето ( 9 г.) на уроци по китара. Знаете ли къде се провеждат такива? Ако е в Кичука ще ми е най- удобно, но и в други квартали също ще мога да го водя, защото съм с кола.

# 72
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 652
Здравейте! Къде мога да видя на живо колелета без педали по магазините?
В неделя видях такова в Спорт депо. Ако говориш за триколка без педали, разбира се. Но не беше с родителски контрол, а такава, която детето само бута с крачета. Дано обясних добре, че не намирам снимка.

# 73
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Искам да запиша детето ( 9 г.) на уроци по китара. Знаете ли къде се провеждат такива? Ако е в Кичука ще ми е най- удобно, но и в други квартали също ще мога да го водя, защото съм с кола.

В читалището на ул."Петко Д.Петков", точно с/у пицерия "Верди".

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Искам да запиша детето ( 9 г.) на уроци по китара. Знаете ли къде се провеждат такива? Ако е в Кичука ще ми е най- удобно, но и в други квартали също ще мога да го водя, защото съм с кола.

В читалището до пазара в Кичука има  Peace

Аз пък питам за читав техник за миялна (без Арабов, който предния път ми оправи миялната, след това и пералнята, ама ми скъса нервите....).

Последна редакция: вт, 23 юли 2013, 10:15 от jul

Общи условия

Активация на акаунт