ХЕМОРОИДИН на Д-р Тошков

  • 18 477
  • 7
  •   2
Отговори
Скъпи мами,
аз съм нова тук и се извинявам ако се повтарям в питането си Прегледах много теми но не открих точен отговор затова ще питам. Embarassed

Имам вътрешни хемороиди от около 4 години и съм се мазала с какво ли не и съм пила също толкова. Внимавам с храната и съм във движение, нооо пак имам проблеми с проклетите хемороиди! Не минава месец без да се появи я болка, я кървене. Моята лекарка едно хубаво ме успокои, че "така ще е, даже по-лошо ще става" особено като родя.

В средата на октомври на своя глава започнах да пия ХЕМОРОИДИН на Д-р Тошков и направо забравих, че имам хемороиди. Много съм доволна, пък и до тоалетна ходя без проблеми.

Проблема е, че незнам колко време да ги пия тези хапчета. На тях пише че се взимат продължително време. Да ама КОЛКО продължително??? Да не стане някакъв обратен ефект?

На два пъти опитвах да ги спра и скоро ми се появявяха проблеми - направо незнам какво да правя.

Моля помогнете! Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 444
Не съм ползвала това лекарство, но те са на билкова основа изцяло неговите.Спокойно си го пий, щом се чувстваш добре и не се притеснявай изобщо.Можеш да го пиеш непрекъснато и няма да има обратен ефект.Доколкото знам, такива лекарствени продукти на билкова основа се пият поне 6 месеца, за да има ефект.Аз имам този проблем от първото си раждане и нито мога да разбера от какво се възпаляват, нито от какво ми минават.Слава богу от много време не са се обаждали.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 713
Аз имах преди време една брошурка трябва да се разровя.
Аз имам външни хемероиди и също пих лекарството. Пих го около месец и понеже спрях да имам проблеми го зарязах  Embarassed
Ако намеря брошурката ще пиша.

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 877
Баща ми го пи 3-4 месеца, като при него не помогна за хемороидите, но му оправи гастрита от които страда от 20годишен...  Аз също съм чувала че  билковите лекарства могат да се пият без проблем и по дълго време и че обикновено ефекта се появява по късно.

# 4
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ходила съм на  преглед при д-р Тошков за Невроза и ми изписа един куп билки, които трябваше да пия 9 месеца, като след 6 трябва да отида на контролен преглед. Мисля, че продължителността зависи от това колко често се проявява съответната болест. При теб може да се наложи по-дълго пиене.

# 5
Благодаря на всички. Много сте отзивчиви! Simple Smile
AnMary ще ти бъда благодарна ако можеш да потърсиш тази брошура.

# 6
  • Мнения: 1 425
Аз също имам след раждането хемороиди. От време на време се възпаляват и кървят, но имам един крем, който ми бяха изписали преди време, като ги намажа и спират да кървят и болят. Но да ти кажа изискват много добра лична хигиена. Казаха ми че единствения начин за премахване е оперативния, но няма гаранция, че ще изчезнат напълно. Тези билки за които пишеш съм ги пила но нямаха ефект при мен. Дано на теб помогнат.
Крема който ползвам го правят в аптека Попова във Варна.

# 7
Лошото е че към кремовете се привиква и спират да ти действат. Иначе много хубави и бързо действащи са Mastu S и Procto Glyvenol ако някой друг има подобни проблеми. Особено свещичките на Procto Glyvenol са страхотни! С 1, най-много 2 спира кървенето!

Общи условия

Активация на акаунт