hormoni

  • 1 298
  • 6
  •   1
Отговори
Triabva li da se pravi isledvane na hormoni predi bremennost

# 1
  • Мнения: 3 154
Виж ТУК и ТУК какво е необходимо.
За хормоните мисля, че се изследват ако има някакви съмнения. Но можеш и сама да си ги пуснеш за изследване за собствено успокоение. Успех!

# 2
  • Мнения: 365
Мисля, че не е задължително - само ако подозираш някакъв проблем. Или ако имаш излишни пари за изследването. Аз си правих, защото знаех от преди, че не са в ред и исках да видя дали още е така и доколко. Ако нямаш видим проблем (прекомерно окосмяване, повечко килограми без да преяждаш, нередовен цикъл...)по-добре ги прескочи за сега.

# 3
  • Мнения: 3 376
Ами според мен до такова изследване се прибягва само ако има основания да се подозира, че може да има някакви отклонения. Примерно ако страдаш от прекомерно окосмяване, нередовен или прекалено болезнен мензис, дълго време опити за зачеване без резултат, спонтанни аборти, ей такива неща... Според мен гинеколожката ти ще ти каже ако имаш нужда от такова изследване. Но да се прави просто като профилактичен преглед, няма реална нужда. А и хормоналните изследвания май са сравнително скъпи...

# 4
Blagodaria
Ami opitvam ot juni
Minalia mesec imah + test no nisto posle.
Predi sam zabremaniavala ot 1 pat 3 pati a sega kato zapocnah da se interesum ot ovulacii i nisto ne stava
Obsto vzeto lekarite mai ma misliat za luda
Problema e imah spontanen abort predi 1 i e normalno da se
pritesniavam ne me uspokoiava tova che se slucvalo na  pocti
vseki  kakto kazvat lekarite

# 5
И аз мислех че имам нужда от такова изследване/половината от симптомите за хормонален дисбаланс са ми налице/ обаче гинеколожката ми ми каза,че нямало нужда Rolling Eyes  Rolling Eyes и сега се чудя дали пък да не се допитам и до някой друг лекар Cry

# 6
  • Мнения: 7 716
Аз отидох и си ги изследвах сама. Все се тревожех за тези хормони и ми тежеше неизвестността. Сега съм спокойна, че поне те са наред.

Общи условия

Активация на акаунт