Електрическа самобръсначка?

  • 4 522
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 587
Мъжът ми има скоро рожден ден и понеже мноооогооо мрази да се бръсне (със голям зор веднъж в седмицата) искам да му подаря такава.Пък може това да е решението????? Wink
Но какво точно представляват и каква е разликата от обикновенните?
Моля за помощ,много съм невежа в това отношение.......

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Електрическата самобръсначка е само за хора, които пътуват... Такива, които нямат възможност да застанат сутрин в банята пред огледалото със стандартна самобръсначка и пяна за бръснене в ръка... Тя е за тези, на които брадата им е толкова гъста, че се налага следобед отново да се бръснат... Електрическата самобръсначка е компромис, който поне веднъж в седмицата трябва да се замени със стандартно бръснене... В противен случай, бръснещият се електрически рискува да има най-сплъстената и най-отвратителната брада в света... Електрическата самобръсначка изхабява корена и косъма и им влияе много зле...
Не ти препоръчвам да му купуваш електрическа самобръсначка... Това няма да го накара да се бръсне по-често... Поради простата причина, че бръсненето с електрическа самобръсначка отнема почти толкова време, колкото и със стандартната... И не е по-малко трудоемко... Гледай да измислиш някаква причина, поради която да го накараш да се бръсне по-често... Всъщност, не причина, ами примерно нещо съблазнително... Да кажеш така... Ако запечнеш да се бръснеш по три пъти на седмица... Ще направя еди какво си... Ако се бръснеш всеки ден - ще направя еди що си... Та така... Казвам ти го от собствен опит... Мързела в бръсненето се лекува по този начин... Със сигурност има и други... Но при мен това проработи...

# 2
Голяма гадост е електрическата самобръсначка.Повярвай ми.Когато се обръсна с такава и след 3 часа все едно не съм го правил.От класическата самобръсначка и една хубава пяна по-добро няма.Ако искаш да се бръсне по-често съпруга ти измисли нещо друго.Просто му го кажи.Електрическата няма да го накара да го прави по-често.Сигурен съм.

# 3
  • София
  • Мнения: 587
Благодаря ви момчета! Wink
Бях решила , че ще го олесня в това досадно за него задължение,но вие ме разколебахте Grinning
Сега трябва да си измисля нов подарък.............. newsm78

# 4
  • Мнения: 3 932
Бравос, аз току що го обзаведох нашия татко с една такава.  smile3514..сега ще трябва май аз да се боря с нея... smile3511

# 5
  • Мнения: 993
Аз наскоро обзаведох моя с един от хубавите модели на Филипс и сега ползва само нея. Взех я по негово настояване, защото си беше въобразил, че от нормалната самобръсначка му се образуват врастнали подкожно косми и неизбежните в такива случаи пъпки. И знаеш ли, май се оказа прав. Има ефект. Засега и той и аз сме доволни - бръсне се всеки ден и кожата ну е мека и гладка.

# 6
  • Мнения: 7 474
Аз подарих на моя преди 2 г. такава Филипс с три ножчета. Много е доволен, няма рязане, дране, пяни и т.н. Струваше 90 лв. , но си струва - както казах ползва я 2г. и няма нито един от изброените по-горе проблеми. newsm78 Моят мъж също не обичаше да се бръсне, но сега има напредък.

# 7
  • Мнения: 791
 smile3513 Аз лично на одобрявам ел.самобрасначките много ме скубят.И са само за едно дневна брада.По добре му купи ЖИЛЕТ поседният модел с тре ножчета.   bouquet

# 8
  • Мнения: 7 837
Последният модел Gillette Fusion, е ве4е с 5 ножчета и съдейки по мъжа ми, горещо я препоръчвам  Grinning

# 9
  • Мнения: 3 423
Кейс, в БГ нямало ножчета, може още
да не е на пазара тази бръсначка.

# 10
  • София
  • Мнения: 587
Че все още я няма на пазара си права, но кажи от къде я изрови тази тема? newsm47

# 11
Аз подарих на моя преди 2 г. такава Филипс с три ножчета. Много е доволен, няма рязане, дране, пяни и т.н. Струваше 90 лв. , но си струва - както казах ползва я 2г. и няма нито един от изброените по-горе проблеми. newsm78 Моят мъж също не обичаше да се бръсне, но сега има напредък.

че мъжът ти да не се бръсне с готварски нож ??  Laughing

аз си се бръсна с класически двоен жилет и нямам драми (рязане, колене, дране и т.н.)

# 12
  • Мнения: 1 418
smile3513 Аз лично на одобрявам ел.самобрасначките много ме скубят.И са само за едно дневна брада.По добре му купи ЖИЛЕТ поседният модел с тре ножчета.   bouquet
Ти мъж ли си,или жена?
Не разбрах брадата ли ти скубе самобръсначката?
Или краката?

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
По-горните постинги са от февруари 2006 година...
Дали авторите им се сещат, че са писали тук...? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт