?Търся добър гинеколог във Варна

  • 15 642
  • 13
  •   1
Отговори
Моля,помогнете ми-търся добър гинеколог във Варна.Имам Spina-Bifida ,което налага по-специализиран лекар в тази област!!!Планувам забременяване,а знам че е необходима профилактика,гинетични изследвания....Моля,ако някой-знае добър гинеколог да ми помогне.Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: 218
Мога с две ръце да ти препоръчам д-р Давидков. Можеш да потърсиш постингите ми за да разбереш проблемите които съм имала. Много добър специалист в тази област. Ако искаш повече информация пиши.

# 2
  • Мнения: 680
доктор петинка цветкова-много с1м доволна,благодарение на нея родих живо и здраво син4ето си newsm10

# 3
Здравей Simple Smile, аз съм още от новите във форума, но мога да ти препоръчам гинеколог във Варна. Вече го споменаха - д-р Давидков. При него ходя от 2 години и съм много доволна. Аз съм носител на генетично заболяване-мускулна дистрофия и поради това ми се наложи да си правя генетични изследвания в София, Майчин дом. Д-р Давидков ме наблюдава от началото на бременността ми, говори спокойно и само като го чуя ми действа успокоително, че всичко ще бъде наред. Разполага с модерна техника и опит в пренаталната диагностика.
В момента работи в мед.център "Младост" - над пазара на Трошево, служ. тел. 052/555-567 всеки ден от 9:00 до 19:00. Пожелавам ти успех Simple Smile

# 4
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
здравей,
има няколко теми за добри гинеколози във Варна, прочети ги внимателно и вземи решение Simple Smile Посещавала съм д-р Петинка Цветкова, а и тя следи бременноста на моя позната с рискова бременност и съм с добри впечатления, моята бременност я следи д-р Александров и при него раждах.
успех!


п.с. лично аз съм доста резервирана къв Д-р Давидков, но то ва си е мое мнение - човека може да си прави супер реклама.

# 5
  • Мнения: 218
п.с. лично аз съм доста резервирана къв Д-р Давидков, но то ва си е мое мнение - човека може да си прави супер реклама.

colibri извинявам се, но първо прочети във форума какво е писано специално за д-р Давидков, пък тогава решавай, че си прави реклама. Момичето има сериозни проблеми, не мисля, че точно тази лекарка ще  помогне в нейния случай. Била съм нейна пациентка и знам за какво говоря. В никакъв случай не искам да натрапвам мнението си, но при ужаса от който ме е спасил този лекар се чувствам длъжна да се обадя.

 А на  kokiто успех в избора лекар и дано скоро имаш една здраво и пухкаво бебче. newsm30  bouquet

# 6
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Аз също съм със спина бифида на с7. Добре е да се довериш на Д-р Давидков , благодарение на него имам прекрасна дъщеря. Всъщност при мен спина бифида беше най-малкият проблем. Имам  арахноидална киста в мозъка и още много неща, абе христомативен пример за рискова бременност! Желая ти успех и скоро да се похвалиш!  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
 
п.с. лично аз съм доста резервирана къв Д-р Давидков, но то ва си е мое мнение - човека може да си прави супер реклама.

colibri извинявам се, но първо прочети във форума какво е писано специално за д-р Давидков, пък тогава решавай, че си прави реклама. Момичето има сериозни проблеми, не мисля, че точно тази лекарка ще помогне в нейния случай. Била съм нейна пациентка и знам за какво говоря. В никакъв случай не искам да натрапвам мнението си, но при ужаса от който ме е спасил този лекар се чувствам длъжна да се обадя.

 А на kokiто успех в избора лекар и дано скоро имаш една здраво и пухкаво бебче. newsm30 bouquet


защо мислиш, че не съм чела?
чела съм и то много и не само в този форум! имам информация и не само от нета...
но нямам желание да влизаме в спор, всеки е изказал своето мнение - нека момичето да прочете хубаво и тук и в дир-а и да вземе решение

# 8
  • Мнения: 218
Точно в това е проблема. Само си чела за него. От слухове изводи не можеш да си правиш. Този каза така- онзи онака. Когато си била пред избор като моя (и не само мой), когато проблема ти е много сериозен - не можеш да казваш този не е добър, защото си предубедена. Нека помисли момичето и да реши, кой кога, защо. Така си мисля, че само ще я объркаме.

# 9
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
п.с. лично аз съм доста резервирана къв Д-р Давидков, но то ва си е мое мнение - човека може да си прави супер реклама.

colibri извинявам се, но първо прочети във форума какво е писано специално за д-р Давидков, пък тогава решавай, че си прави реклама. Момичето има сериозни проблеми, не мисля, че точно тази лекарка ще помогне в нейния случай. Била съм нейна пациентка и знам за какво говоря. В никакъв случай не искам да натрапвам мнението си, но при ужаса от който ме е спасил този лекар се чувствам длъжна да се обадя.

 А на kokiто успех в избора лекар и дано скоро имаш една здраво и пухкаво бебче. newsm30 bouquet


защо мислиш, че не съм чела?
чела съм и то много и не само в този форум! имам информация и не само от нета...
но нямам желание да влизаме в спор, всеки е изказал своето мнение - нека момичето да прочете хубаво и тук и в дир-а и да вземе решение
И аз си мисля , че само си чела. Добре , че не си имала моите проблеми. Ако тук имахме мнооого добри специалисти, аз нямаше да съм на тоя хал и нямаше да раждам в София. Съжалявам , ако съм прозвучала грубо , но след като си чела , colibri, сигурно си прочела и моята история. Нека кокито сама да направи своя избор , така както аз , ти и всеки друг в този форум!!!!!!!

# 10
Zdravei Kokito:)!
Pyrvoto, koeto bih ti preporychala predi zabremenjavaneto, e da zapochnesh priemane na tabletki Folieva kiselina. Pijat se vseki den 400 mikrograma dnevno, 1-2 meseza predi da reshish da imash bebenze i v pyrvite 3 meseza ot bremennostta. Dokazano e, che namaljavat v mnogo goljam prozent riskut ot vrodeni defekti na nevralnata tryba, kakyvto e Spina Biffida. Absoljutno zadyljitelno e (osobeno v tvoja sluchai) sled zabremenjavane da se napravi izsledvane na Alfafetoprotein (AFP), koito e skriningov test za otkrivane na defekti na nevralnata tryba, a taka syshto i za otkrivane defekti na koremnata stena na ploda, njakoi bubrechni anomalli, sindrom na Turnar, Down sindrom i t.n.....Testyt se izvyrshna mejdu 16 i 18 gestazionna sedmiza.
Otnosno dobyr ginekolog pri koito da rajdash vuv Varna, bih ti preporychala D-r Tanev i D-r Georgiev ot AG bolniza. Te njamat tjasna endokrinologichna spezialnost, no vinagi mogat da te nasochat za izvyrshvane na neobhodimite testove v tvoja sluchai.
Uspeh,
D-r D.

# 11
Dopulnenie: Izvinjavam se, imah predvid, che D-r Tanev i D-r Georgiev ne sa tjasno profilirani v oblastta na vrodenite anomalii kato Spina Biffida,  no biha te nasochili za izvyrshvane ne neobhodimite testove.

# 12
  • Мнения: 1 234
Аз също бях следена от генетична консултация през бременността, защото първото ми дете се роди с хидроцефалия и почина на 5 месечна възраст. В МЦ "Св.Марина" има такива специалисти, на 2-я етаж. Следеше ме доц.Балев, и д-р Скочев, шеф е на родилно отделение в Окръжна болница. Страшно съм доволна и от двамата, 1-я е диагностик на ехограф, скенер, а 2-я е акушер-гинеколог. Включете ги в белия списък за Варна.

# 13
  • Мнения: 463
Аз съм доволна от Петинка Цветкова
Много внимателна и готинка,работи по здравна каса и единствена откри какво ми има ...
По този повод да ви кажа от кои не съм доволна:
1.Манус вита -щеше да не набие още малко защото съм нямала календарче за цикъла,при положение че ми идва на една и съща дата ,изобщо не ми помогна ,не можа да ми даде точна диагноза и ме лекуваше за съвсем друго нещо.Каза ми да ползвам душ за вътрешна промивка...  Аз съм против това както и повечето лекари ...Като се замислиш този душ се пълни с всякакви микроби и от влагата кои знае какви амеби които си вкарваш сама ...Организъма ни е създаден сам да се чисти , по същата логика може стомаха да си промивам....има билки за тази работа и специални диети.Като ме пипа после ме боля 2 дена
2.Европа-имала съм киста,гъбички и какви ли не глупости ми измисли и лекарства за 200лв .Също много грубо пипа.
3.Майчин дом -нямам думи за тях ,не съм ходила и няма и да отида....
_________________

Общи условия

Активация на акаунт