Аблация на сърцето - 2

  • 100 300
  • 739
  •   2
Отговори
  • Мнения: 54 045
Заповядайте в новата тема !  bouquet

Пожелавам на всички здраве и успешно справяне с проблема ! Hug

Ето и предните теми : 1 2

# 1
  • Мнения: 2 860
Благодаря! Присъединявам се към пожеланията

# 2
  • Мнения: 0
Благодаря за поканата!Надявам се всички да бъдем здрави един ден!  Laughing

Последна редакция: сб, 27 юли 2013, 00:01 от rusanov

# 3
  • София
  • Мнения: 343
Хоп и аз в новата тема.Пожелавам на всички ни да се оправим и да живеем пълноценен и спокоен живот!  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 1 173
И аз се цопвам тука че при нужда да давам кураж  Peace Благодаря за новата темичка happy mama   bouquet

# 5
  • Мнения: 0
Обичайните заподозрени,за съжаление.

# 6
  • Мнения: 51
Благодаря за новата тема Happy mama   bouquet 

Да попитам: Колко време след прегледа в НКБ при д-р Протич ви се обадиха за дата и час за аблация?

# 7
  • Мнения: 54 045
didolinaa , радвам се , че не се сърдиш  Hug, но страничките напреднаха и реших да пусна аз темата ! Wink

# 8
  • Мнения: 19
Благодаря ти за темата, happy mama!
Malka kalinka, на мен ми се обадиха 10 дни след прегледа.

# 9
  • Мнения: 0
Калинке,Балабански ми се обади около месец след консултацията,и още месец мина до иследването. Сега е време за почивки и екипа не е целия.А нали специалистите са четирима.Когато са всички правят по една или две аблации в зависимост от сложноста на процедурата.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 173
didolinaa , радвам се , че не се сърдиш  Hug, но страничките напреднаха и реших да пусна аз темата ! Wink

Че защо да се сърдя  Hug чета ви често вечер късно нямам много време а и не гледам до коя страница сме това ми е проблема на мен  Peace
Обичайните заподозрени,за съжаление.

Абе дано да си останем само ние да не се разрастваме викам аз  Grinning
Благодаря за новата тема Happy mama   bouquet 

Да попитам: Колко време след прегледа в НКБ при д-р Протич ви се обадиха за дата и час за аблация?

При всеки човек е различно времето, понеже карат по план. Е винаги оставят свободна дата за по спешни случай, така че когато ти звъннат скачай смело и се не бой.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 050
И аз влизам да ви следя. Аз бях при Протич на преглед, като разбра , че правя ин витро каза , за сега аблация и ефи не. Иначе трябваше да отида на ехокардиография и след това да се върна при него, но така и не успях в рамките на направлението, пък джи пи то за сега не иска да ми даде ново. Като отида ще го питам какво да пия, че понякога се чувствам много зле.

# 12
  • Мнения: 817
На мен също ми казаха, че ЕФИ и Аблация евентуално, чак след бременноста, а след ехото ми казаха, че когато Чудото се случи и вече съм в 19-20 седмица от бременността да отида задължително на фетална ехокардиография пак при тях. До тогава да не пия нищо, независимо от симптомите. Е, освен елтироксина и останалите - желязо, фолиева киселина, магнезий, калции, ношпа и там каквото още беше. През бременността ми пиех беталок зок и даже през последния триместър се наложи да удвоим дозата, защото ми беше доста тежко и не ми беше добре. Надявам се, сега без лекарствата все пак, ако се случи чудото да се справя. Ще се радвам Елдорадо, ако споделиш след прегледа какво са ти казали да пиеш. Не, че ще го пия, но все пак за инфо. Искрено ти желая скоро да се случи Чудото при вас и скоро да ме ръсиш с прашец! Дано Господ ни прати добри и здрави, душевно и телесно, дечица, дай Боже  Praynig

# 13
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Аз  първия път имах тежка бременност / не заради сърцето/ и сега не мога да се реша на второ. Иска ми се, но с толкова здравословни проблеми не ми стиска. Искрено "завиждам" и се възхищавам на тези които се борят за това и не се отказват толкова лесно като мен.  Просто не мога да си представя живота без хапчета, сега съм на  конкор и на него пише че не е за  бременни.
Успех и леко бременеене Peace

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте,с голям интерес следя темата понеже съм съпричастен.Преди 6 месеца съвсем случайно ме разбраха че съм излязъл извън ритъм,освен вечер като легна усещах претупване на сърцето,по нищо друго неможех да разбера че се е получило това нещо.Вкараха ме в ритъм с електро шок март месец,от тогава няколко пъти излизам много за кратко от ритъм,но с 1-2 таблетки Ритмонорм влизам моментално.В момента пия Конкор+Ритмонорм,но от както съм в ритъм състоянието ми е все едно....много екстра систоли,това започва да ме притеснява,а Шалганов и доста други добри кардиолози ми казват че не съм за аблация,но въпреки всичко не е изключена след време.Диагнозата ми е Пресърдно мъждене,преди да разбера това нещо се натоварвах доста сериозно физически и съм нямал никакъв проблем,сега съм доста стресиран,спрях всякакъв алкохол,спрях да спортувам(макар че Шалганов ми казва след 6-тия месец да се натоварвам колкото мога)....абе всяко едно действие го свързвам с това нещо.Моля ако някой има подобен случай да сподели нещо.....Благодаря! Wink

Общи условия

Активация на акаунт