буйки-РИМ или други?

  • 762
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Ползвали ли сте буйки-РИМ(български около 9 лв. по магазините).Днес продавачка ми ги предложи,че били с по-мека подметка от КК,но във форумите не съм срещала нищо за тях.А други какви сте ползвали освен КК?

# 1
  • Мнения: 69
Да си призная никога не съм чувала за тази марка, но ако ще са ви първи по-добре се довери на нещо изпитано!

# 2
  • Мнения: 10 758
И аз ги чувам за пръв път.Какво представляват?Аз имам на КК и  съм доволна .

# 3
  • Мнения: 4 668
Не съм ги чувала , а КК не съм ползвала , моделите им са като от преди 30 години. Много хубави и меки буйки купувах от PREMAMAN .

# 4
  • Мнения: 8 505
Според мен марката няма толкова голямо значение,важното е буйките (обувките също) да пасват добре на крачето.Излъгах се да купя на дребосъка колевските буйки и после страшно много се ядосвах-не за глупавите 15лв,а за голямото превъзнасяне на К&К-най-доброто за вашето дете и подобни глупости.Въпросните буйки са толкова широки,почти колкото са дълги.Мпгат да са идеални за някое пухкаво краче,но не и за тънко и дълго такова (можех да и напъхам двата крака един до друг в едната буйка).

# 5
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Според мен марката няма толкова голямо значение,важното е буйките (обувките също) да пасват добре на крачето.Излъгах се да купя на дребосъка колевските буйки и после страшно много се ядосвах-не за глупавите 15лв,а за голямото превъзнасяне на К&К-най-доброто за вашето дете и подобни глупости.Въпросните буйки са толкова широки,почти колкото са дълги.Мпгат да са идеални за някое пухкаво краче,но не и за тънко и дълго такова (можех да и напъхам двата крака един до друг в едната буйка).
Сериозно ли го казваш това #Crazy
А аз мислех да купувам точно такива ooooh! Добре че не съм избързала Naughty

# 6
  • Мнения: 8 505
Да,съвсем сериозно.Но за пухкави крачета сигурно стават.Можеха да направят и по-тесен вариант според мен,все пак не всички деца са с еднакви крачета Confused

Общи условия

Активация на акаунт