София - Дружба 1

  • 29 904
  • 345
  •   1
Отговори
  • Мнения: 378
Здравейте мами,

Има ли такива от Дружба 1?
Аз обичам да обикалям около езерото - има ли такива които да обикалят там?

# 1
  • Мнения: 1 812
 Зоро, аз съм в Дружба 1, но доста далеч от езерото, бл.191. Близо съм до Европата, преди моста. Като се стопли времето може да се уговаряме да се разхождаме към езерото, иначе моето бебче е момиченце, казва се Мила и е родена на 19.09. Поздрави!

# 2
  • Мнения: 378
Rady здравей,

няма никакъв проблем да се уговаряме. изобщо не знам къде е блок 191, но коя европа имаш предвид- тази дето е и техномаркет на втория етаж или другата - аз мисля че съм виждала още една, от другата страна на  пътя с/о европата за която съм писала
да ти е жива и здрава Мила- ще се радвам да я видя Simple Smile
ние сме на 24.09 - тоест съвсем са с малка разлика

# 3
  • София
  • Мнения: 5 079
Здравейте, аз съм от 170 блок - точно до борсата, при хубаво време стигам и до езерото, няма никакъв проблем.  Grinning Сега още съм слон(че), но май месец живот и здраве, ще имам ГОЛЯМ повод за разходки и ще ми бъде приятно да се запозная и сприятеля с дружбенските мами.  Hug

# 4
  • Мнения: 7 640
щях да пускам такава тема- като гледам колко майки с колички има в квартала Laughing

# 5
  • Мнения: 378
момичета - аз съм 54 блок, тел 0887 931 758. който иска да се обажда да се разхождаме заедно Wink

# 6
  • Мнения: 977
Привет и от мен!

Аз също съм в Дружба 1 точно до езерото. Съвсем скоро очаквам голямото събитие. Ще се радвам да се запознаем при някои от опървите ни разходки с бебчо.
Във форума на майките очакващи бебета през март има още една майка, която ще поканя и тук.

Всичко най от нас! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 470
Здравейте астливи мамчета,
Аз съм другата бъдеща мама , за която спомена Мишел.
Живея в Дружба 2 , но езерото е любимото ми място за разходки , така че се надявам на пролет да черпя опит от вас.
 Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 977
Някоя от вас може ли да ми препоръча добър педиатър в района на Дружба 1? Предварително Ви благодаря!

# 9
  • Мнения: 6 164
Здравейте астливи мамчета,
Аз съм другата бъдеща мама , за която спомена Мишел.
Живея в Дружба 2 , но езерото е любимото ми място за разходки , така че се надявам на пролет да черпя опит от вас.
 Hug Hug Hug

Здравейте! Laughing И аз съм в Дружба 2, но ще се раждаме Април! Сега виждам чак, че имало и отчетни по градове и квартали... При априлките пък имаме още една мама от Дружба 1. Ще й кажа да намине да се разпише и тук!
Поздрави!  bouquet

# 10
  • Мнения: 378
Мишел, моята педи е от студ. град, защото ми я препоръча моята лична лекарка. но има една мама октомвриййка с която се разхождаме около езерото, та тя има педиатърка от дружба 1 поликлиниката (мисля че беше 28 поликлиника). ще я питам и ще ти кажа отзиви.

на всички бъдещи мами - пожелавам леко раждаме и ще ви чакаме да се запознаем с вас

# 11
  • Мнения: 977
zoroto, благодаря ти. Ще очаквам инфо от теб, че идва време да се уговарям вече с педиатърката! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 378
Мишел,

Съжалявам че се забавих, но се оказа че детенцето на моята позната е болно и не се видяхме навън, та направо цитирам какво ми беше написано от нея:

"Нашта педиатърка е мила,внимателна,не е възрастна,около 35-6 годишна е и общо взето съм доволна от нея.Казва се Котевска,кабинета и е в Детското отделение на нашта поликлиника,а телефона-0888860074."

дано да ти е полезно.

успех!

# 13
  • Мнения: 451
Здравейте !
И аз съм в дружба 1, но ще се присъединя към вас чак лятото !
Може да пообиколим езерото:)

# 14
  • София
  • Мнения: 215
Здравейте момичета!Ние живеем в Дружба 1,бл.25.Ходим често на разходки около езерото и  ще се радвам да се запознаем.
Който иска да ми пише на лични.

Общи условия

Активация на акаунт