Бойкот на Щерев!

  • 8 038
  • 113
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 356
Днес, в предаването на БНТ "Защо не", посветено на демографската криза, видният лекар, специалист по репродуктивна медицина, народен представител и собственик на клиника по репродуктивна медицина д-р Атанас Щерев, на предложението за организиране на Ден на репродуктивното здраве, което му беше отправено от представител на сдружение "Зачатие", отговори така:

"Ние всяка година честваме деня на непорочното зачатие, ще ви поканим да се присъедините към този ден!"

Освен това, по повод шансовете на двойките с проблемно забременяване, видният специалист отсече публично в ефир, че едва 20% от тези всички 250,000 двойки имали шансове за дете. А причината да има стерилитет била, че жените правели аборти!

Дами и господа, които ползвате или възнамерявате да ползвате услугите на клиниката на този лекар,

ПОМИСЛЕТЕ СИ ОТНОВО ДАЛИ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА БЪДЕТЕ ЛЕКУВАНИ ОТ СПЕЦИАЛИСТ С ПОДОБЕН МАНТАЛИТЕТ И ОТНОШЕНИЕ КЪМ ВАШИЯ ПРОБЛЕМ!

Помислете си отново, дали желаете да поверите мечтата и парите си в ръцете на този циничен и брутален човек, който на всичкото отгоре не вярва във възможността да ви помогне!

Аз ви призовавам към бойкот на клиниката на д-р Щерев! За него, двойките с проблемно забременяване в България са шепа смешници, които не заслужават публично внимание и добро отношение.
ОК, аз предлагам да го ударим там, където най-боли - по джоба!

Нека гласуваме с нашите портфейли ПРОТИВ това публично изразено отношение към нас и нашия проблем!

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 11:38 от jam

# 1
  • Мнения: 3 154
Щерев никога не ми е бил приятен, ама сега ми опротивя съвсем Sick
Голяма съм уфсъ! Забравих, че днес беше предаването ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 320
А добър вечер!
Че някога да си имала по-добро мнение за тоя доктор?!
Аз-не.
Откакто се е появил в публичното пространство упорито работи да си създаде имидж на печелбар.

# 3
  • Мнения: 7 718
Лекарките са добри специалисти, но Щерев те струва.
Отдавна му дадох игнор.

# 4
  • Мнения: 172
Лекарките са добри специалисти, но Щерев те струва.
Отдавна му дадох игнор.
Съгласна съм с Лали!Лекарите са супер

# 5
  • Мнения: 4 324
И това от човека, от който чакаме малко подкрепа.

Как може...........

Що за твърдение, че причината за стерилитета били абортите - и това от лекар!!! Нямам думи!!! От лекар, който очакваме да ни лекува. Боже ................, ако към всички пациентки подхожда по този начин, искренно се радвам че не съм от София и няма да му бъда пациентка..............

Писмото на Мели е страхотно. Браво

Цитат
Уважаеми доц. Щерев!

По повод участието Ви в предаването "Защо не" на 3 февруари 2006 г. се обръщам към Вас с открито писмо.

1. Сдружение Зачатие не съобщава неверни данни за броя стерилни двойки в България, а цитира ВАШИТЕ ДАННИ - публикувани в сп. "Репродуктивно здраве", издание на БАСРЗ.

2. На какво почива твърдението Ви, че абортът моментално води до стерилитет? Моля обяснете ми го като на лекар, с достоверни медицински данни.

3. На какво се дължи според Вас мъжкия стерилитет, който според ВАШИТЕ ДАННИ е над 64% във възрастовата група до 30 години?

4. Какво правите Вие като народен представител, за да могат по - малко хора да постъпват във Вашия център по - рано от 30 годишната си възраст?

5. Изказвам искреното си възмущение от отношението Ви към младата бездетна жена, която стоеше срещу Вас, както и пред проблемите на огромен брой хора в България и Ваши потенциални пациенти.

Д-р Мариела Даскалова

За справка ето и темата в Зачатие http://zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&a … =asc&start=60

Чудя се дали въобще е помислил преди да говори.

# 6
  • Мнения: 9 063
О Боже... Shocked
Ще го имам предвид Naughty
Тоя човечец много се е изложил май...

# 7
  • Мнения: 75
Давайте всички наред да се оплюят-почнахте със Стаменов, сега Щерев, кой ли ще е следващия  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 356
Давайте всички наред да се оплюят-почнахте със Стаменов, сега Щерев, кой ли ще е следващия  ooooh!

следващият ще е този, който сам се изложи по този начин.

скъпа, за какво оплюване на Щерев ми говориш? малко ли ти се вижда това, което той наговори днес? та той оплю нас, проблемните, не ние него!

и изобщо, виждам, че не си проблемна, а по-скоро си от другата страна - та в този аспект, що не се разкараш оттук?

# 9
  • Мнения: 4 324
Сълзичка*  да не би и ти да мислиш, че стерилитета се дължи на абортите ........??????????

# 10
  • Мнения: 75
Сълзичка*  да не би и ти да мислиш, че стерилитета се дължи на абортите ........??????????
Не съм гледала въпросното предаване и не мога да го коентирам. Единственото, което знам е че Щерев прокара път за инвитрото през здравната каса. Това малко ли ви се струва? Изхода от проблемната ситуация, в която се намиреМЕ според мен не е в непрестанни опити да хванем този или онзи в издънка. Лично аз нямам време да гледам подобни предавания, предпочитам да се занимавам с по-конструктивни неща.


и изобщо, виждам, че не си проблемна, а по-скоро си от другата страна - та в този аспект, що не се разкараш оттук?
Цитат
Jam, как точно разбра от коя страна съм?И какво ти дава право да ми говориш с този тон?Форума твой ли е та ти да решаваш кой и какво да пише?

# 11
  • София
  • Мнения: 6 768
Адски необмислен постинг. Щерев може да е груб, недодялан като човек, но никой не ви дава право да реагирате така срещу клиниката му. Още повече да се призовават хората на бойкот... Shocked Плюс това е адски лесно, след като си минал на отсрещната страна да даваш напътствия коя клиника да се бойкотира. Това е неморално. В негоава клиника работят САМО професионалисти. И както казва майка ми, която е стоматолог, като си тръгнал на лекар, не си тръгнал на сладкарница. Винаги тръгвам с тази нагласа. Да, много е по-приятно, по-оптимистично и по-положително зареждащо срещщу тебе да стои лекар, който да комуникира с тебе, да ти обяснява всичко, да ти дава кураж и т.нат. Обаче, ако трябва да предпочета да ме лекува такъв лекар и друг, който няма да фамилиарничи с мене, нито ще ми обяснява обстойно, но ще си свърши професионално работата познайте кого ще избера. Нека не си вадим изводите за професионалните качества на лекарите по изявления. Нито пък за колегите му в клиниката.
И да, доказано е, че голям процент от жените, които имат проблеми със забременяването са правили 1 или повече аборти. Това е факт.
Не се заяждам, просто искам да кажа на всички които се борят за детенце да не се поддават на провокации, а да си следват пътя.

# 12
  • Мнения: 1 320
айде стига, бе!
никога не съм забременявала и никога не съм правила аборт!
тогава що не става вече година и половина? може ли щерев да ми обясни?

и какво е това-ако шефа не става, как ще внуши на добрите си специалисти да работят по зададени стандарти?
Знам, че има добри лекари там, ама хората отдавна са си казали, че рибата се вмирисва от главата. Пък и тази клиника е негова, не е на лекарите, които работят в нея. Той държи диригентската палка. Той е човекът, който трябва да прокарва идеи, той трябва да се бори за намаляване на двойките със стерилитет. Ама всъщност защо да го прави-може пък да му намалеят пациентите, а съответно и печалбите!
Их, много се ядосах, значи!

# 13
  • Мнения: 21
Чувала съм, че в неговата клиника никоя пациентка не е забременяла от първия път. Силно се надявам да не е вярно, но ако има 20% успеваемост, не трябва ли поне няколко да са го направили?

# 14
  • Мнения: 4 324
Щерев си позволил да каже, на едно момиче при преглед, че при него вече инсеминации няма да се правят. Директно ин-витро...............

Чудя се що ли .... Ооооооооо ми причините са 3 000

Общи условия

Активация на акаунт