Да сменя ли Аптамила?

  • 428
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Здравейте!
Моето бебе е на 5 месеца, доскоро беше само на кърма, но от 3 седмици давам през хранене Аптамил. Та от около 2 седмици не иска млякото, нито кърма, нито АМ. Яде или когато е заспала, или с лъжичка, което е доста бавно, така деня ми минава в цедене и хранене на бебока. Мисля си, че може Аптамила да не й харесва, посъветвайте ме моля с какво да го заменя?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Ако ще го сменяш,пробвай с Милумил.Доста е сладък и го препоръчват за злояди деца.

# 2
  • Мнения: 5 299
Ако ще го сменяш,пробвай с Милумил.Доста е сладък и го препоръчват за злояди деца.
IИ аз мисля така,, но все пак  е хубаво да се консултираш и с педито. Има такива периоди на скок в растежа, и бебетата най-често отказват да ядат.  МОже да изчакаш още малко, да видиш дали няма да премине.

# 3
  • Мнения: X
Не! Консултирай се с педиатъра, за да нямаш излишни главоболия. Много често кърмените бебета после отказват каквото и да било мляко. А честата и безпричинна смяна на млеката води до стомашни неразположения. Затова питай педиатъра, той ще те посъветва.

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И аз те съветвам да вземеш Милумил. моят син с какво ли не го пробвах и най-накрая прояде Милумил Peace

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Консултирай се с педито, но ако си решила да сменяш, вземай пак от тази марка, защото ако сменяш безразборно марките съвсем ще объркаш детето и може да му докараш колики или съвсем да откаже каквото и да било мляко.

Аз на моя като му смених НАН с Фризовом поради повръщане и ми отказа и едното и другото мляко, вече цяла седмица почти, та внимавай, защото ние без адапте може да минем, ама вие сте още малки  Grinning

# 6
  • Мнения: 171
това с храненето на злоядо дете ми е до болка познато. ние минахме през всички млека, през всички пюрета но резултат никакъв. хранеше се само в заспало състояние. опитай с милумил, но задължително се консултирай с лекар. може  липсата на апетит да е  заради зъбки например.

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
това с храненето на злоядо дете ми е до болка познато. ние минахме през всички млека, през всички пюрета но резултат никакъв. хранеше се само в заспало състояние. опитай с милумил, но задължително се консултирай с лекар. може  липсата на апетит да е  заради зъбки например.


Ааа, да и това също  Peace

# 8
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз доскоро си мислех,че имам същия проблем,докато мъжа ми Hug
виждайки ме на ръба на нервна криза от притеснение ми намекна,че трябва да увелича времето между храненията.Сега се храним извън всички правила-на четири часа и половина,но с апетит.Тоест-7.30-8.00,12-12.30,16.30-17.00,21.00.понякога се събуждя към 3 часа .

Общи условия

Активация на акаунт