За ТСМ покупките- отзиви

  • 18 541
  • 213
  •   1
Отговори
  • Мнения: 418
Незнам позната ли ви е фирмата , но аз останах много доволна от нещата , които съм си купувала.Последното много добро попадение е преносимото детско креватче . Тъй като се наложи временно да сменим жилището. А е удобно като се тръгне някъде на почивка събира се и става като чанта .Можете да го видите тук www.atrakcion.com

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 18:00 от niqol

# 1
  • Мнения: 2 332
Жалко, че не можах да отворя линка - нещо не работи. А за каква цена го взехте?

# 2
  • Мнения: 418
За 79 лв. А е голямо удобство жалко , че не можеш да го видиш .Много лесно се пренася , стабилно с чанта отстрани в която можеш да прибираш разни неща - завивки , дрехи или играчки.

# 3
  • Мнения: 246
Изпуснала си една буква в линка и затова не се отваря Wink
www.atrakcion.com

# 4
  • Мнения: 154
И аз съм много доволна от тази марка. Имаме сушуар,  самобръсначка, кожен колан на съпруга ми, а може и още нещо да имаме но сега не се сещам.

# 5
  • Мнения: 418
Незнам защо не се отваря  newsm78.Ще опитам пак има разни интересни неща . www.atrakcion.com

# 6
  • Мнения: 154
Ооо как можах да забравя и столчето за хранене на малката е TCM. И съм много доволна - удобно ми е защото го долепям за масата.

# 7
  • Мнения: 2 332
Незнам позната ли ви е фирмата , но аз останах много доволна от нещата , които съм си купувала.Последното много добро попадение е преносимото детско креватче . Тъй като се наложи временно да сменим жилището. А е удобно като се тръгне някъде на почивка събира се и става като чанта .Можете да го видите тук www.atrkcion.com
Искам да те попитам лгълцето само на едно ниво ли е?

# 8
  • Мнения: 418
Ама , че си глупава жено  doh.Ирида благодаря за поправката  Heart Eyes. Аз имам и чопър и ми е супер удобен , редовно му взимам здравето всеки ден по няколко пъти и държи милия . На мъжо му подариха за рожденния ден комплект за вино  - е ми нямам коментар ,  дойчовците си ги бива . Затова си помислих  дали аз съм пристрастена или има и други доволни. Мисля , че цените са съвсем приемливи ...

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Половината ни къща е ТСМ-ска Grinning
От всичко съм доволна, освен от някакво нелепо ренде за шоколадови стърготини, което купих в пристъп на безумие...га че ли всеки ден правя торти, та да ги ръся със шоколад...ама нейсе Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 596
О, да, имаме много уреди от там, предимно са ни подаръци, но от всички съм доволна.

# 11
  • Мнения: 418
На едно ниво е обаче има подвижна подложка ,  под която можеш да сложиш някакъв материал и да го повдигнеш.За уточнение на срещуположната страна на чантата има цип , който се отваря и става като вратичка  откъдето детето може да влиза.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Ето и моите страхотни попадения от които съм много доволна, а за цените нямам думи Simple Smile
Преносимо бебешко легло - по-новия модел в тъмно синьо и светло синьо Simple Smile
Количка комбинирана - вече е на една година, а е като нова. На приятелките ми чукат, тракат, тръби се чупят - ТСМ-а е железна. Като се разхождаме е толкова тиха, че муха да бръмчи ще я чуя. Оценка 11 от 10 възможни Simple Smile
Пухено чувалче за количка - така топли и е толкова практично, че нямам думи
Безжични антени - страхотно чудо на техниката. Ако единия телевизор има кабел с кабелна ТВ, не е нужно да дупчиш към другата стая за другия телевизор. Слагаш антенката и всичко е 6 Simple Smile
Играчки за Бобо поне 5 - 6 модела - страхотни и най-важното от екологични материали непредизвикващи алергия
Чаршафи комплект с жълтото пиле - много свежи и от хубаво хасе Simple Smile
Харесала съм си един дървен кош, но още го няма тук в любимия ми магазин.
Има още неща у нас, но са техничарски и много много не ги разбирам въпреки, че много ме бива в мъжката работа Simple Smile
Като цяло съм супер доволна от ТСМ

# 13
  • Мнения: 2 332
На едно ниво е обаче има подвижна подложка ,  под която можеш да сложиш някакъв материал и да го повдигнеш.За уточнение на срещуположната страна на чантата има цип , който се отваря и става като вратичка  откъдето детето може да влиза.
Благодаря ти. За малко да те попитам от кой точно магазин на ТСМ си го купила, и видях, че си в Пловдив... Joy

# 14
  • Мнения: 2 332
...........
Харесала съм си един дървен кош, но още го няма тук в любимия ми магазин.
........
Къде се намира твоя любим магазин?

Общи условия

Активация на акаунт