Лятна количка на Чиполино

  • 1 787
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте мами HugАз пак имам нужда от съвет.Искам да си купя лятна количка на Чиполино,но не мога да си избера.Ще ви бъда страшно благодарна ако ми дадете съвет

# 1
# 2
  • Мнения: 2 171
Каролина изглежда супер на снимката, но в действителност е много тясна и неудобна за облечено в космонавт дете. Триколката не съм виждала, но ми се струва много по-добър избор.

# 3
  • Мнения: 3 356
 vania_na  търси лятна количка,значи няма да слага детето с космонафт вътре.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 845
Каролина - за нея гласувам с три ръце и четири крака

сложих детето си в нея на 5 месеца /фувруари/  и приключихме с нея на 1год. и 8 месеца /май/ - през това време съм ходила с нея и с детето навсякъде вкл. и в Пернишкия балкан  Crazy 

просто няма грешка тази количка /доре сега гледам цената и се е вдигнала/, после я продадох в оказион  Blush

# 5
  • Мнения: 3 356
Тази е модел 2006 за това Sad
Но може да се намери по магазините 2005,предполагам.

# 6
  • Мнения: 1 547
vania_na, защо не разгледаш летните колички на Бертони? Мисля, че са много по-добър избор. По-леки са, по-лесно се карат. Чиполиното са пълно дърво.

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз имам модел Каролина 2005, само мога да я похваля, детето ми чудесно си седи с космонавта в нея, ползвам я от лятото и до днес Grinning

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367


Лятна количка Чиполино Ventura
- сенник с прозорче;
- здрави и маневрени гуми с амортисьори;
- лесно сгъваема;
- с кош за багаж;
- легнало и седнало положение на гръбчето.

64.00 Лева /модел 2005г./

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Много добри отзиви за Каролина newsm78В понеделник ако ми позволи времето ще прескоча да я видя.Много благодарности,ако не сте вие ще има да се чудя Hug

# 10
  • Мнения: 3 356
vania_na, защо не разгледаш летните колички на Бертони? Мисля, че са много по-добър избор. По-леки са, по-лесно се карат. Чиполиното са пълно дърво.
Аааа,няма дя се обиждаме на колички smile3534
Аз карам най-големия комби танк  "Маргарита" и не бих го заменила за нищо на света.
Всяка марка има и добри и лоши модели.
Пробата му е майката.

# 11
  • Мнения: 2 171
vania_na търси лятна количка,значи няма да слага детето с космонафт вътре.
Изабела, драга, я се огледай наоколо. Едва началото на февруари е, а колко летни колички са изкарани! Ти лятната количка от юни до септември ли я ползваш само? И сигурно ако детето ти е на 1,5 год. ще го возиш през зимата в комбинираната?!

# 12
  • Мнения: 3 356
Предполага се ,че след като детето и е на 4,5м. си има комба за сега.
Аз си купих лятна преди месец,но не мисля да не я ползвам още.
И съвсем не съм сигурна каква ще ползвам другата зима.Най-вероятно комбата.

Последна редакция: нд, 05 фев 2006, 12:51 от izabela

Общи условия

Активация на акаунт