Конструктор с гайки и други екстри?

  • 1 726
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Май днес ми е ден да пускам теми, ама какво да направя, като никъде не мога да намеря в нета. Embarassed
Знаете ли някой магазин за играчки( виртуален, реален) където мога да намеря конструктор, който да има малки части, които да се завиват с малък гаечен ключ и отвертка? Моето малкото започна да разглобява поголовно в къщи- телефони, лаптопа ми подметна, стола си за хранене...Всичко, което има болт е под ножа .
Дайте идеи къде да намеря такова нещо? Дори не знам как се казва такова нещо за да ми е по-ефективно търсенето. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 777
Преди 3 години купих такъв метален с гайги  , отверки и разни ключове за сина си от toyrus.
Не знам сега дали ги имат още но провери .Немски беше доколкото си спомням. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 363
Tandoori,
ние имаме ето това . Казва се Big Builder. От английска верига магазин е купен, но съм сигурна, че го има и при вас.

# 3
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
В "Toys R Us" съм виждала какви ли не подобни комплекти, но точно такъв, да се завинтва конкретно винт или гайка, не мога да се закълна дали има. Wink

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/browse/-/171280/ref%3Drd%5F … 3-0205474-7299869

Това им е сайта, дано видиш нещо подходящо, но специално в един от магазините им тук, в Торонто, е пълно с всякакви техничарски играчки.  Grinning

# 4
  • Мнения: 7 091
Преди 3 години купих такъв метален с гайги  , отверки и разни ключове за сина си от toyrus.
Не знам сега дали ги имат още но провери .Немски беше доколкото си спомням. Simple Smile

Пети, ами аз гледах на сайта ама нищо нямаха. Сега освен събота и неделя да отидем на място, ама ситуацията е направо спешна, защото тръгна да раглобява неща дето не бива Simple Smile А колко струваше имаш ли спомен?

# 5
  • Мнения: 1 363
Tandoori,

погледни в този уебсайт към края на страницата http://mailjust4me.com/crafts/buildingtoys.htm

# 6
  • Мнения: 7 091
Tandoori,
ние имаме ето това . Казва се Big Builder. От английска верига магазин е купен, но съм сигурна, че го има и при вас.

Непременно ще потърся и такова, но това, което на мен ми се искаше е с малко по-ситни части. Не знам дали си спомняте като бяхме по-малки и в БГ имаше такива..

# 7
  • usa
  • Мнения: 2 113
аз съм виждала в toysrus, но за доста по-големи деца. ето например това е за деца над осем години.

# 8
  • Мнения: 7 091
Tandoori,

погледни в този уебсайт към края на страницата http://mailjust4me.com/crafts/buildingtoys.htm

Аааа, да! Нещо като тоя Steel Builder Set, само че да не е само за камионче Wink
Мерси! Сега поне ще знам как да го търся! Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 7 091
аз съм виждала в toysrus, но за доста по-големи деца. ето например това е за деца над осем години.

Ами то си е истина, че са за по-големи деца и е ясно, че Калин няма да може да прави чак такива сложни конструкции, ама поне ще си начеше крастата да развива ( може ние да му ги сглобяваме, че досега от него тенденция за конструктивни действия не съм видяла, само деструктивни  Joy и после малкия само да си ги развива ) Simple Smile.
Ще го погледна ей сегичка!
Мерси  момичета, златни сте!

# 10
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
тук
Това е за по-малки деца и е пластмасово, виждала съм го изглежда добре. Не се сешам дали има отвертка, но мисля, че и гаечен ключ стига. Фирмата има и други видове.

# 11
  • Bristol
  • Мнения: 9 361
Tandoori, не знам дали при вас ги има конструкторите на MECCANO, страхотни са!
Обаче започват от възраст 3+

# 12
  • Мнения: 7 091
Много ви благодаря майчета!!! Златни сте!!!

# 13
  • Мнения: 382
И ние сме от вашата порода-малкият майстор е на 2г11м.За Коледа му купихме точно такива конструктори каквито търсиш-със метални частици,с отвертки вътре ,всяка кутийка сглобява само една играчка-едното е самолет,а другото някакъв багер.Цената им е към 10-15лв за кутийка.Бих ти изпратила,но не може при вас да няма нещо такова.Ако искаш ,пиши ми на лични,или в пощата.

# 14
  • Мнения: 934
И аз щях да предложа Meccano като Мери. И да предупредя - купуването на конструктор не е решение на проблема! Може да му се радва, докато е нов, но това няма да замени интереса към разглобяване на домашни уреди. Минали сме по този път, та знам. Няма оправия. Но винаги можеш да му дадеш някой стар часовник примерно, и да си го разглобите двамата.
Иначе по принцип конструкторите са много хубаво нещо. Единствения проблем е, животът ми преминава в събиране на безбройните им малки части от пода, или викане по 'главния инженер' да си ги прибере.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт