към мъжете: ерогенна зона ли са ви зърната на гърдите?

  • 3 907
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 735
Задавам този въпрос като продължение на темата на 4baby.
Когато с мъжа ми бяхме още гаджета открих тази му ерогенна зона.В началото беше слаба,като се усилваше пропорционално с експлоатацията й. Сега е невероятно чувствителен в тази област,което страшно много ме кефи!  smile3508
При вас как е? Харесвате ли да ви смучат,дърпат,драскат зърната? И въобще какво усещате като ви докосват там?

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ерогенна зона са и още как... Харесва ми всякаква стимулация... С каквото и да е...

# 2
  • Мнения: 1 735
Ерогенна зона са и още как... Харесва ми всякаква стимулация... С каквото и да е...
coolcool coolcool coolcool

А случвало ли ти се е да свършиш само от тях?
(хм,това и на жени рядко се случва,но аз да попитам де) Mr. Green

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Не, чак до там не... Която и да е моя ерогенна зона може да ме възбуди до безобразие, но... Да стигна до края без стимулация на пениса, не става... То и по-принцип, мъжете извънредно мнооооого рядко могат да свършат без пенис стимулация... Изключая "по-нежните" мъже и аналната стимулация... Хи-хи-хи-хи-хи...

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
На моя мъж - да  и то много! Но какво е точно чувството - ще го питам като се събуди ...

# 5
  • София
  • Мнения: 587
Тази тема ме провокира......не съм забелязала,но ще го питам Grinning Grinning Grinning

# 6
  • Мнения: 8 505
Да,определено yes

# 7
  • Мнения: 5 313
Да.
Не знам точно какво усеща,но се досещам.  Blush

# 8
  • Мнения: 7 430
Да и много ме кефи да му ги човъркам или какво ли още не да правя с тях Wink

# 9
  • Мнения: 1 735
Да и много ме кефи да му ги човъркам или какво ли още не да правя с тях Wink
thumbsup thumbsup thumbsup

# 10
Aaaaaaa, не така, това е втора тема вече от този сорт. Първо обичате ли пръстче в дупето, после зърната на гърдите, е какво става накрая?
Нестига че на хиляда мъже се падат по хиляда и сто жени, ами сега насърчавате  и тези мъже да пробват разни работи. Ми ако им хареса и обърнат резбата? Joy

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Нестига че на хиляда мъже се падат по хиляда и сто жени, ами сега насърчавате  и тези мъже да пробват разни работи. Ми ако им хареса и обърнат резбата? Joy

Казвайки, че на хиляда мъже се падат по хиляда и сто жени... Все ми се струва, че попадаш от към мъжката страна... Ако не греша, не си ли в по-изгодната позиция в този случай, че ще има повече жени за теб...

# 12
  • Мнения: 1 410
Да. Доста даже.

Общи условия

Активация на акаунт