И в Америка се чу - от 6 месеца на гърнето!

  • 1 555
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 491
Книгата е на психоложката  Linda Sonna и се казва Early-Start Potty Training,
има я в
 www.amazon.com
Много положителни рецензии има, както виждам.  Mr. Green Аз с моя обратен опит явно скоро ще се наредя в поколението на бабичките.  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 7 837
 Laughing

Намирисва на война срещу памперс индустрията  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 491
Пусто, пак ни превариха  Mr. Green. Имаме си сума ти баби в България, дето знаят как се учи 6-месечно бебе да седи на гърне, ама не се усетихме да запишем опита и да издадем бестселър  Mr. Green.

# 3
  • Мнения: 7 837
Смятам, че Империята, в лицето на P&G, съвсем скоро ще отвърне на удара  Mr. Green
Колко му е да платиш на някой психолог да напише обратното  Grinning

# 4
  • Мнения: 7 430
Още от утре започвам с ученето Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 215
Смятам, че Империята, в лицето на P&G, съвсем скоро ще отвърне на удара  Mr. Green
Колко му е да платиш на някой психолог да напише обратното  Grinning
Мдааа, като нищо! Много пари играят тука!
Преди около месец даваха по ТВ съвсем малки бебета, още не могат да стоят дори, а на гърне. Нова мода!

# 6
  • Мнения: 4 629
Аз предпочитам да сменям памперси,отколкото да изхвърлям наакани дрехи  Crossing Arms А пък кой, когато иска да си слага детето на гърне

# 7
  • Мнения: 5 183
Още от утре започвам с ученето Mr. Green

Закъсняла си, мила  Party Mr. Green Whistling

# 8
  • Мнения: 418
Аз съм проходила и pro-пишкала Wink на 8 месеца -- и голяма работа от туй.... дъщерята проходи на 10 1/2 месеца ,и започна да пишка и ...Wink в гърненце от това лято '05 когато беше на 2 години ... и сега 6 месеца по-късно аз все още си и слагам pull-ups през следобедното спане и нормален памперс вечерно време... и мисля ,че до като стане на 3 ште мога да махна памперс/pull-up-са и през спанетата... но предпочитам pull-ups/памперс вместо мокри легла...тъй че всяко дете е различно .. и смятам че да не трябва да се чака на 3 god тепърва да се учи за пишак в гърне детето, но не и на 6 месеца... ми то не е хубаво да се сяда до след 6-я месец....

пък и тъй природа... аз не знам някой да е на 10 или 20 или повече години и все оshте да не знае да пишка в 'гърне' нали Wink



пс: а детето ми не е 'травмирано' от факта че ползва pull-ups и памперс по време на спане; тя си знае това са си ГАЩИТЕ за спане и готово; както пижамата е за спане ... и дори вече не мокрим и pull-ups-а на обедното спане...Wink yeah Wink

# 9
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
2 мои приятелки ги мъ4ат от 6-ти мес. едната след 7 мес още няма успех освен някои щастливи  моменти. другата след близо година малката си сложи гърнето сама пред телевизора Grinning. от тогава им го носи като иска да ходи. колко пране пез това време и игри с акото ...не ми се говори. скоро мисля да го пробвам и ще видя.

# 10
  • Мнения: 4 390
Аз бия всички рекорди, сигурно няма такъв случай в историята. Shocked
Госпожа Бояна /т.е. баба ми/ ме сложила да ме изпишква над гърне, когато  съм била на 40 дена. Shocked #Cussing out
Не се знае с какъв акъл го е направила, не е била необразована жена. Confused Майка ми е била пред инфаркт от видяното.

# 11
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
А тук у4ените казват, 4е до 18 месеца бебетата не могат да контролират пи6ането и акането и е безсмислено да се по4ва по-отрано да ги у4им на гърне.
На кого ли да вярваме ве4е  newsm78

# 12
  • Германия
  • Мнения: 8 084
А тук у4ените казват, 4е до 18 месеца бебетата не могат да контролират пи6ането и акането и е безсмислено да се по4ва по-отрано да ги у4им на гърне.
На кого ли да вярваме ве4е  newsm78
И аз това съм чела. Слагам Мартин на гърне, само заради факта, че в яслата ги тренират, като минат 1 годинка  или когато могат да сядат сами стабилно и реших да му спестя стрес от тамошните методи.  Rolling Eyes Така или иначе знам кога е "на зор" и така спестявам омацано дупе и т.н

# 13
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И ние си имаме гърне, но досега само е пи6ал няколко пъти, а когато е "големия зор"  Laughing все не успявам да го сложа.

# 14
  • Мнения: 375
Добре де ,кое е правилно,не разбрах newsm78

Общи условия

Активация на акаунт