кой дава...?

  • 886
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
бланките за цитоназка?
гинеколога казва личният лекар ,а личният лекар -гинеколога. Щях да звъня на здравна каса за съвет ,но днес не работят.някой знае ли???

# 1
  • Мнения: 65
за профилактичен преглед и цитонамазка ми е давал направление личният лекар, но би трябвало гинекологът също да може да дава бланка за такова изследване. ако отидеш при какъвто и да било лекар, работещ с касата, той при необходимост може да ти даде направление за преглед при друг специалист или някакво изследване. на мен ми се случи кожен лекар да ме изпрати при ендокринолог с направление, а после ендокринологът ме прати на изследвания и т.н. пак с направление.

# 2
  • Мнения: 922
При мен нещата седят така: от ЛЛ вземам напрваление за гинеколог, а гинекологът ми дава необходимите направления за изследваня - било цитонамазка, било микробиология, било мамограф и т.н.
Успех Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 404
При мен нещата седят така: от ЛЛ вземам напрваление за гинеколог, а гинекологът ми дава необходимите направления за изследваня - било цитонамазка, било микробиология, било мамограф и т.н.
Успех Heart Eyes
При мен нещата също така седят.

# 4
  • Мнения: 1 520
При мен нещата седят така: от ЛЛ вземам напрваление за гинеколог, а гинекологът ми дава необходимите направления за изследваня - било цитонамазка, било микробиология, било мамограф и т.н.
Успех Heart Eyes

И аз съм в този ред.

# 5
  • Мнения: 462
Взимаш направление от личния лекар за гинеколог. ожт там нататък в рамките на 1м гинекологът може да ти издава всякакви направления, свързани с работата му.

# 6
  • Мнения: 426
Взимаш направление от личния лекар за гинеколог. ожт там нататък в рамките на 1м гинекологът може да ти издава всякакви направления, свързани с работата му.

и аз така знам.гинеколога ми съобщи че тези цитонамазки според новият рамков договор ги давал ЛЛ.така че съм в безизходица.на 16 .01 ЛЛ ми даде направление за гинеколог,отидох веднага и тя започнада ми лекува течението като каза ,че сл. път ще ми вземе  цитонамазка.но като отидох след 10 дни ми каза че си била изчерпала количествата за 2 месеца напред и да взема от ЛЛ.и така на молбата ми за бланка за цитонамазка ми отказаха "УЧТИВО".сега направлението ми изгаря,а аз не знам към кого да се обърна.Смятам да звъня на КАСАТА за повече информация.

# 7
  • Мнения: 14 133
Тази наша скапана здравна система!!!!Сега пък GP -тата и на гинеколози ще се правят.

Общи условия

Активация на акаунт