ТСМ

  • 18 191
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 293
Открих нов сайт на тези магазини и реших да го споделя с вас http://www.atrakcion.com/
Надявам се да ви е от полза! Wink

# 1
  • Мнения: 1 771
Благодаря! Не го знаех, а е нещо полезно.

# 2
  • Мнения: 183
някои освен мен получили нещо ?
имам предвид детски стоки ?

Последна редакция: сб, 01 апр 2006, 11:52 от Аурелия

# 3
  • София
  • Мнения: 2 708
В тоя сайт има доста интересни неща, но ми се струва че са по - скъпи от магазините или бъркам  newsm78

# 4
  • Мнения: 183
не знам за детските неща, за техниката е добре, щото това PDA на раковска с дефектен дисплей е толкова. Сигурно е по скъпо от складовете, ама няма да се блъскам и да дебна кога ще има или няма да ида. Един път съм ходил в младост - не благодаря.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 708
Аз нямам пред вид складовете  Wink Обикновено пазарувам от един магазин в Красно село или единия в Люлин на пазара. Като сравнение мога да правя само за гофретника, който аз купих за 18 лв, а тук е за 25 лв. Но съм го купувала преди година и половина ...  А и аз една лампа, която съм купувала за 14 лв. а тук е за 25 лв. Но признавам това са цени, които са в едни от най - ефтините ТСМ магазини в София Simple Smile Пак казвам че сайта е супер и има много неща, които не съм виждала никъде другаде и ще си поръчам някои такива Simple Smile

# 6
  • Мнения: 146
Благодаря ти за ценния сайт, който си открила...Sarynna
  Аз си мисля че цените си ги поставят собствениците, а не са единни за ТСМките.

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
в младост миналата седмица имаше 5-6 количики като  тези на сайта с дистанционното - 10лв
а апарата за наблюдение на бебета - който при тях е на промоция сто и нещо лв - в склада в Младост 2 го има вече 2-3 месеца по 90лв
апаратурите ги имаше също в огромни количества до Коледа - и бяха на половин цена, че  и по-ниска!
Сайта е по-скъп и от магазини - но пък ти го носят на крак
Кой каквитео възможности има
Все пак мерси за инфото - сигурна съм, че на някои хора ще е от полза

# 8
  • Мнения: 183
май почвам да схващам
В сайта и в Big Шоп е скъпо и пълно, а в складовете - празно и евтино

Последна редакция: сб, 01 апр 2006, 11:52 от Аурелия

# 9
  • София
  • Мнения: 2 708
mai pochvam da shvashtam
V saita i v Big Shop e skapo i palno, a v skladovete - prazno i evtino


Ами търси средно положение  Wink

# 10
  • Мнения: 183
аааа аз не се оплаквам Simple Smile
за мен проблема е решен, но ми е интересно

# 11
  • Мнения: 4 068
Мерси много за линка!
Ще ми е полезен.
Само исках да питам дали някоя от вас е ползвала кухненския робот на ТСМ? Този, който струва 44 лева в сайта. Понеже аз съм на етап да си купувам пасатор и си мислех, че ако е добър що годе този робот мога направо него да си взема.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 708
Мерси много за линка!
Ще ми е полезен.
Само исках да питам дали някоя от вас е ползвала кухненския робот на ТСМ? Този, който струва 44 лева в сайта. Понеже аз съм на етап да си купувам пасатор и си мислех, че ако е добър що годе този робот мога направо него да си взема.

Аз имам друг модел робот (няма го на сайта) и се развали на 2я месец, оправиха го защото беше в гаранция и после пак сдаде багажа ... Надявам се просто да съм попаднала на дефектен

# 13
  • Мнения: 52
много мерси много ми помогна

# 14
  • София
  • Мнения: 293
Радвам се, че съм била полезна! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт