Препоръчайте ми хубава лятна количка?

  • 1 229
  • 8
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не знам дали темата е за тук, ако модераторите преценят могат да я изместят.
Момичета препоръчайте ми хубава лятна количка. Каква марка да взема, кои са хубави и здрави и т.н. Дайте ми съвет, утре мисля да си купя, но нямам идея каква?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 025
Здравей,
Аз лично бих ти препоръчала Чиполино- Каролина. Количката е с 2 нива- легнало и седнало. Има табла пред детето( махаща се) и пред майката. Предпазни колани и голям кош. До колкото знам цена за нова е около 85лв, в момента се продава втора употреба такава- ето линка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73448.0
Нямам нищо общо с продажбата, просто ми направи впечатление, защото и аз мойта си я купух от форума и съм много доволна. Ще изкара поне още 2 деца (дай Боже) . Успех в избора   bouquet

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Леле ужасно се обърках като видях колко подобни теми има. Всеки препоръчва различна марка, но е по добре да си кажа изискванията за да огранича избора. Искам да е лека, да има прозорче отгоре за да мога да го виждам какви ги върши дребния, хубаво е ако има табла пред бебето и да е здрава. Ако има и снимки ще е супер, ама май имам много изисквания.  Embarassed Помогнете ми....?

# 3
  • Мнения: 252
моята количка е от магазините ТСМ незнам какво ти е мнението за тях но съм страшно доволна - когато бебо е малък си има много удобен кош, като по порасне има си за легнало и седнало положение страхотна е много съм доволна. триколка е и си мислех че няма да ми е много удобна но всичко е въпрос на навик
но ти сама трябва да си харесаш успех Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 610
И аз като всяка мама си имам мнение WinkМоята количка е Маг Ингланд,модел Фламинго.За мен е страшно удобно,има три положеия на гръбчето(вкл. легнало),сенник,голям кош отдолу,поставка за крачета(а не да висят като при други колички),лека е и лесно се управлява.Второ дете гледам вече с нея-купих я когато Поли беше на 9 мес.,а малкият го сложих в нея на 3-4 мес.И дори сега през зимата го разхождам в нея-слагам отгоре едно одеало и готово.Мисля,че си заслужава цената,а и дори десенът е много весел Simple Smile

# 5
  • Мнения: 384
Аз също си търся лятна количка до 200лв. с легнало положение и лека,но и здрава.Миналата седмица с мъжът ми обикаляхме по магазините,но не бяха получили новите модели и нямаше много избор.А на Чико и Бейби конфорт същите са 280лв.Харесах в Малечко количка на Неонато,за 198лв.,но нищо не съм чувала за тях.А и кажете някой магазин,добре зареден с колички,ако знаете,освен Малечко и Щъркел.Мерси!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Имам 2 познати с Неонато,доста са издръжливи и хубави.Модела е с 3 положения,казва се Пиума и струва към 220лв

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
ние сме с неонато и съм страшно доволна,Лека е сгъва се лесно удобна е и на мен и на Светьло

# 8
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз предлагам тази , ако намериш модел 2005 струва около 80 и няколко лв

Общи условия

Активация на акаунт