ЛиКвИдАцИя !!!/НАМАЛЕНИЯ/АКЦИИ/РАЗПРОДАЖБИ

  • 52 319
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Предлагам ви в този тема да се информираме за ликвидации и намаления на стоки за деца.

Аз започвам с:

Зала Универсиада, от входа вляво, малко преди стълбите в дясно има детски щанд в ликвидация. Намалението е 50%. Продават се стоки на WENICE kids за деца от 3 до 7 години.
Цените, на които напазарувахме са:
блузки памучни дълъг ръкав 6-8лв, панталочета тип анцунг 6-8лв, анцунг 15лв.
Имаше и доста дънки, няколко якета. Дрехите са шити в Турция за износ за ЕС, материите и цветовете много ми харесаха. Въобще адски съм доволна от днешните покупки!  Grinning

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 14:57 от kopche

# 1
  • София
  • Мнения: 6 521
Мерси за инфото, а да забеляза случайно кой беше най-малкия ръст специално за панталончетата тип анцуг, че ние се готвим за ясла и ще ни трябват около 8-10 чифта  #Crazy #Crazy #Crazy. Моите са на 1.4 год., но онзи ден взех точно на Venice kids ръст 80 и 86.

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Биби намалението е от петък и са останали малко неща и то единични бройки. Ако те интересува отивай по най-бързия начин, цените са -50%

# 3
  • София
  • Мнения: 6 521
Е няма как да стане, с двете съм в къщи, а кола не ми се рине и да слагам столчета бррррррр  Close, мога най-рано в 17.30 да отида, а и не зная има ли като за нас - майната му явно ще го изпусна . Мерси все пак !

# 4
  • Мнения: 510
За порастнали деца Party- в комплекса на ЦСКА-партера на високата сграда- до басейн "Червено знаме"има "ликвидация" на спортни стоки,вече са го ошушкали,но още има неща в големите кошове Wink

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 9 394
Смятам, че идеята на Самсара е много полезна и добра, така, че закачам темата, за да може и други мами да я видят, да се възползват от нея и евентуално да допълват темата с нова информация, за това къде и какво да открили. Simple Smile Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 326
В Премаман има също голямо намаление до 70%, но вече е към края си до 12.02 и предполагам, че е поошушкан. Аз купих доста неща на поносими цени.

# 8
  • Мнения: 52
В Овча купел 1 търговския сентър на 1етаж има намаление на дрешки от 80 86 см. блузки по 8лв. 10лв. панталонки от 8лв до12лв. и др. на WENISE (или нещо такова)

# 9
  • София
  • Мнения: 11 654
В Премаман има също голямо намаление до 70%, но вече е към края си до 12.02 и предполагам, че е поошушкан. Аз купих доста неща на поносими цени.
Намлението в Премаман е до 15.02,но май все едно сигурно вече е опразнен.Аз също успях да се разпиша и не съжалявам.
Другото място с намаление,на което попаднах е магазин Пакостник в Овча Купел.Е намелението е 20%,не 50%,но кой ти дава.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 521
За Пакостник вече са писали в магазините Ариет ( на Ситняково и в Младост 3 Базар Кондор) има намаление на миналогодишната колекция. Блузки Gap baby - по 7-8 лв. Памучни панталончета на същата марка - 7 лв.
 Новите модели са
по 15-19 лв, но доста лъскави за моя вкус поне ( пайети, пеперуди и лъскави конци)
Стоките са за деца от 6 мес до 10-12 години и за слаби майки  Mr. Green

# 11
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Има останали още малко блузи, панталони, дънки и дънково яке в зала Универсиада. Щанда са го изместили малко по-близо до вратата, като влезете от входа се пада в левия коридор от дясната страна.

# 12
Разпродажба има и в Newman's на ул."Доспат"( срещу пазара на Прага). Нмамаленията са доста добри, а и има голям избор.Лично мен това което ме изкефи е , че има намаление и на летни неща - сезона предстои все пак, а не отминава:)
Ориентирова4но ще ви кажа цени на това, което гледах - клинове за момиче - от 5,50 до 10 лева( IKKS, Esprit, Gap,...).Блузките са горе-долу пак на такива цени.Има джинсови поли по 12 лева. Всичко в магазина е на разпродажба. 

# 13
Тъкмо се чудих къде да се разходя че имаме нужда от някой нов парцал
Благодаря

# 14
  • Мнения: 544
За голяма мое съжаление - ликвидация на магазин "Гъбката". Намира се на ул."Гео Милев", в кооперация малко след спирката при базар"Мания".

Всички дрешки се разпродават, но е поошушкан. Останали са повече малки неща - до 1г. Някои неща са с голямо намаление, други - по 20%.

Общи условия

Активация на акаунт