някой гледал ли е 4+1 по Пловдивския Евроком в петък?

  • 396
  • 3
  •   1
Отговори
В това предаване по евроком вече има специална рубрика за бременни и в петък гост бе някакъв дизайнер на облекла за бременни. Та той каза, че бременната трябва да се облича модерно винаги, но не си дава сметка колко от жените могат да отделят по 50 - 100лв. месечно за нов панталон или блузка. Какво е вашето мнение?

# 1
  • Мнения: 2 220
 Много ясно, че дизайнер ще го каже. Нали от това си вади хляба  Wink По принцип това е вярно - че всяка жена (бременна или не) трябва да си купува нови дрехи и да бъде модерна. Друг е въпросът, че не всяка може да си го позволи. Не се връзвай много, хората, разполагащи с пари, винаги правят такива изказвания, защото им е чуждо нямането.

# 2
  • Мнения: 2 047
  Докато бях бременна ми направи впечатление, че дрехите за бременни са двойно по-скъпи, от нормалните за по-едри жени. Без в тях да има вложено кой знае какво. А за някой от платовете нямам думи.
Просто си купувах дрехи по-голям номер и само 1 панталон за бременни.

  Какво да кажа за този дизайнер - ами добре - бих дала за хубава дреха много пари, но докато бях бременна не ми се мярна такава.

# 3
когато  бях  бременна  през  първите  месеси,  до  края  на  четвъртия  някаде  гледах  да  си  копувам  спортни  дрехи  с  ластици  отгоре. за  да  мога  и  след  раждането  да  ги  нося. след  това  си  купих  дънков  гащеризон  за  бременни  от  който  съм  страшно  доволна. той  не  е  с  платка  отпред, а  от  двете  страни  от  вътрешната  страна  си  има  копчета  за  отпускане  според  зависи  от  коремчето.така  изкарах  цялата  пролет.обаче  като  започна  да  става  топло  нямаше  накаде  и  си  купих  два  панталона  за  бременни  от  халите  на  главната.наистина  цените  им  са  височки,  и  едва  ли  всяко  момиче  може  да  си  ги  позволи. като  се  има  и  в  предвид, че  след  това  просто  ги  слагаш  в  гардероба  и  край! немисля  че  бих  давала  всеки  месец  пари  за  дрехи  които  ще  нося, много  за  кратко. предпочитам  сега  след  като  съм  родила, отслабнала  да  си  копувам  хубави  и  скъпи  дрехи. точно  това  и  правя. така  че  мило  бъдещо  мамче, купи  си  един  по  хубав  екип  за  последните  месеци, защото  тогава  коремчето  ще  е  най  голямо  и  в  друго  ще  ти  е  трудно  да  се  вмъкнеш. УСПЕХ!!!

Общи условия

Активация на акаунт