Сложен въпрос за количка

  • 952
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 356
Една позната с бебе на 2м. иска да си купи комбинирана количка,коята да и служи и лятото (може би с 2 коша,не знам).Разполага с 200-220лв.
Има ли такава количка?
Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 228
Има колички, които могат за се използват и през лятото, и през зимата - те са като летни, но имат допълнително чувалче за крачетата.  Всъщност такива чувалчета се продават и отделно, така че може да си вземе произволна лятна количка с допълнително чувалче.
Другият вариант - количка на старо.

# 2
  • Мнения: 46 493
Всяка комбинирана количка може да й свърши работа и зиме и лете.
Моята комбинирана толкова лесно се управлява, че лятната си стои непокътната  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 327
 newsm10 триколка ТСМ


купена е за 149 лева, бях тръгнала да си продавам мойта, но се оказа, че има много повече екстри отколкото други колички...
много е лесно да обърнеш детето в да се вози в която от двете посоки искаш. просто вдигаш облекалката! от едната страна има седалка, за да гледа към тебе, от другата - в посока на движението. дръжката се регулира на повече от 3 степени. багажника е голям, гумите са широки и минава навсякъде. порт-бебето може да се ползва и като чувалче за зимата, тъй като твърдата подложка се маха и има даже и дупки за коланите. сгъва се много лесно, гумите също се махат
минусите са - тежка е! около 15 кг, широка е доста. в някои магазини и асансьори не може да влезне.

# 4
  • Мнения: 46 493
еlito, тази триколка не влиза във всички асансьори, иначе е супер  Peace

# 5
  • Мнения: 1 881
Аз имам тази и влизам във всякакви асансьори, и не само, проходима е като танк Sunglasses

http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=943

# 6
  • Мнения: 3 356
Благодаря ви момичета.И аз съм доволна от мойта,но е 16кг Sad,та си  взех и лятна.
Щото количка 16+ бебе 10 + още багажи 3-4 =30кг.-много си е.Пък и не във всеки даже от големите багажници влиза.За това за себе си предпочитам 2 колички.
Видях една на Чиполино с 2 коша.Удачна ли е като вариант newsm78
Другото което ме гложди:бебето откакто е родено е извеждано на вън само за по 5-10 мин.Та от тук идва въпросът-кое е по удачно-лятна с чувалче или комба с покривало newsm78?То си е малко бебето още ooooh!
Писана,твойта комба какъв модел е?
еlito ,и аз съм фен на ТСМ-лятната ни е такава.Ама не я питах за триколка Thinking.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Въобще не подлъгвай жената с Кенгуру.Толкова е тясна,че след още половин година ще се чуди какво да я прави.
За тези парички може би единствено с два коша ще си вземе Чиполино,но ако прибави още малко 50-60лв. има варианти.Чико Пикъп-а,Джордани G4.

# 8
  • Мнения: 46 493
... Писана,твойта комба какъв модел е?...

Моята е Пепино, това е сайта на arti, първия модел Pepino1 е моя, но в друг десен  Wink

# 9
  • Мнения: 1 881
Ами не знам защо говорят, че коша бил тесен, ния я купихме, когато бебката ни беше на 6 месеца, сега е почти на годинка, висока е 82 см, тежи 10 кг и се чувства страхотно в нея Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
За мен няма друга количка освен ТСМ - триколката. Не мога още да й се нарадвам и винаги с такъв кеф излизам с нея. Вече една година я ползвам и то яко, минавам през какви ли не препядствия, бордюри и какво ли не - не е мръднала. Миналата седмица излизахме с една мама, която даде 1000 лв за някаква количка май Нео Нато беше - е извинете ме ама ме заболя главата от скърцащите гуми и направо я съжалявах като я гледах как се бори с бордюрите. При моята няма такива неща - абсолютно безшумна и невероятно маневрена. Цената й е смешна / на ТСМ-а/, екстрите сте ги изброили, но да вметна, че влиза във всеки багажник, защото гумите й се свалят точно за 1 секунда - не преувеличавам изобщо. Наистина не бих я сменила за никоя друга Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт