за секса след секцио

  • 9 212
  • 26
  •   1
Отговори
здравейте мили мами,искам съвет от вас Simple Smile и по-специално от мамите,раждали със секцио.искам да попитам колко време след секциото е необходимо да мине преди да се прави секс и има ли някаква опасност,от какво трябва да се пазим?благодаря ви предвартиелно

# 1
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Чакаш да ти изтекат лохите и си купуваш презерватив или противозачатъчни.Аз лично съм с презерватив.Първите няколко пъти ме боля, сякаш ми беше за пръв път, но всичко се оправи с времето.Чувала съм, че други нямат подобен проблем.Успех и внимателно.  Simple Smile bouquet

# 2
  • Мнения: 1 181
Чакаш да ти изтекат лохите и си купуваш презерватив или противозачатъчни.Аз лично съм с презерватив.Първите няколко пъти ме боля, сякаш ми беше за пръв път, но всичко се оправи с времето.Чувала съм, че други нямат подобен проблем.Успех и внимателно.  Simple Smile bouquet
newsm10

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Чакаш да ти изтекат лохите и си купуваш презерватив или противозачатъчни.Аз лично съм с презерватив.

Мдаааааа, точно. При мен всичко си беше точно като преди, без никаква болка Hug
И с малкото уточнение, че като ми спряха лохиите, отидох и на преглед при моята гинеколожка. Тя също ми каза да действам смело. Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 213
Няколко дена след като ми спряха лохиите.Изобщо не ме е боляло.

# 6
  • Мнения: 462
Няма място за притеснение Simple Smile
Единственото, което евентуално трябва да съблюдавате е да не опъвате областта около разреза Simple Smile
При секциото раната не е на място, което да пречи на любовта нали така Wink

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Мен не ме заболя,но имах усещането че съм много тясна.А иначе се случи на 49я ден,но можеше и по-рано,обаче татито го беше шубе.

# 8
  • Мнения: 5 103
Хм и мене ме интересува?

# 9
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
След 40тия ден,ако се чувстваш добе и и имаш желание,действайте!Най-важна е твоята нагласа!

# 10
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Ами ние май много смело го дадохме - на 23тия ден
И при мен все едно беше за първи път - болеше, а и беше доста сухо. А, за операцията - като чели ме болеше по-малко след това.

# 11
  • Мнения: 7 640
от какво трябва да се пазим?
от бременност Grinning

# 12
az bqh sas sekcio sled 40 den ginekolojkata mi kaza 4e moje da se pravi seks.ne ti trqbvat nikakvi prezervatibi i tem podobni ne6ta as rodih predi 4mes. i ne sam zabremenqla .Trqbva da te pazi. Simple Smile

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз съм твърдо за някакъв метод за предпазване,че с тази операция не ми се мисли какво може да се случи.Засега сме с презервативи,но май и занапред ще е така.

# 14
  • Мнения: 1 416
Ние за първи път правихме секс 40 дни след секциото. Естествено боля ме, но мен винаги ме боли...  Laughing А и няколко месеца не бяхме имали контакти, а аз съм стегната, затова имах проблем.
По-скоро може да те заболи операцията, ако не си внимателна, отколкото да изпиташ болка при проникване...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт