Не спи спокойно нощем

  • 1 139
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Дайте ми съвет мили мами-цяла нощ се мята,неспокоен е ,а сега не му никнат зъби УЖ,а не беше така спеше по цяла нощ до като навърши 4месеца.Сега е кошмар и през деня не спи повече от час. newsm45Какво да направя вече имам сенки под очите и много се изморявам.Благодаря ви предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Нищо не можеш да направиш, освен да чакаш...Има разни хомеопатични препарати и сиропи за неспокоен сън, ако решиш може да пробваш, но...Като цяло нещата се оправят чак когато изникнат повечето зъби.

# 2
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Докато избият първите зъбки и при нас беше така. По цяла нощ рев, въртене. С цица залъгвах в началото, но полза никаква. Не съм мазала с никакви лекарства венците. Успях да изтрая този период.
Но можеш да пробваш с Камомила Вулгарис (хомеопатично е), няколко гранулки да даваш да пие детенце. При мои познати това вършеше работа.
Пожелавам ти по-скоро да избият зъбчетата и да се поуспокоите всички Peace

# 3
  • Мнения: 1 237
При нас този неспокоен сън е откакто се е родила до преди 4 нощи,в които учудващо е спала спокойно.Решението е само търпение,при нас друго не помогна.Макар ,че незнам докога ще продължи това спокойствие newsm78

# 4
  • Мнения: 1 259
Пробвай някъкъв нов метод на приспиване newsm78

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не звучи успокоително, но Мая вече е на 1г и 10м и все още не спи спокойно, макар да има подобрение, в сравнение с първите й месеци. Чакам да поникнат всички зъби, туй е проблема. После и кошмари сънува или преживява дневните емоции, поотрасва и малко се успокоява, но пак има врясъци нощни... Не звуча успокоително, но може би да пробваш някоъ хомеопатичен продукт?
Пък и периоди има всякакви, само търпение да имаш, но не знам откъде да го вземеш.  Crazy

# 6
  • Мнения: 445
Даваш ли водичка, да не е жаден или гладен, затова да спи така неспокойно или пък нещо го е впечатлило и не може да спи заради това. Не знам, може и зъбки да са. Слагай калгел или дентинокс и дано скоро тези неспокойни нощи свършат!

# 7
  • Мнения: 8 505
Ако действително са зъби,единственото ,което можеш да направиш е да се заредиш с търпение и гел за венци.

# 8
  • Мнения: 1 004
И при нас започна преди 3 седмици и няма никакви изгледи да спре, изникнаха долните зъбки и след това се почна.
Вдига се и плаче докато не я вземеш да цокне два пъти и заспи и така цяяяла нощ Cry Sad
Изобщо не очаквам да се променят нещата в близката половин година Sad

# 9
  • Мнения: 282
Иние сме така , дори скоро пусках тема <<Зъби ли е .. що ли е?>>. При нас  нещата са на периоди  2-3 вечери спи 5-6 не , но както и другите мами са ти писали майката му е търпение. И  аз отначало сутрин бях като парцал от цяла вечер лягане и ставане , но вече се примирих и свикнах с по - малко сън. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 978
Мони е така откакто се е родила...не спи. Вече съм  Crazy

Няма нещо, което да не съм пробвала, посоките на леглото обръщах и сама в стаята да спи, и при нас я слагах- не и не Naughty...

Сега почнах да давам Хамомила, пък да видим дали ще има ефект newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 6 971
И моят син(1годинка) не спи добре нощем, между 4-6месец беше започнал да спи и после ...край на съня, а първото зъбче му проби на 9месеца. Да ти кажа аз вече свикнах, станала съм като зомби, а ходя и на работа, даже когато някоя нощ спи по-добре започвам да се чудя дали дали му има нещо, така че търпение и здраве.

# 12
  • Мнения: 154
И при нас положението е същото. Вече сме на година и половина, но въртенето и мрънкането още продължават. Но както са установили всички майки това е от зъбите, много ги тормозят. А като си помисля колко още има да вадим ooooh! . Чувала съм майки да споменават, че дори не са усетили кога децата им вадят зъби, и се чудя как стават тия работи  newsm78 . Но всяко дете е различно, надявай се твоето да е така само за кратко  Peace

# 13
  • Мнения: 109
Мойто съкровище спря да спи спокойно на 7 мес. Аз ходех на работа, нощем той спеше при мен и аз се зареждах с чай и мляко. Разреве ли се - давам шишето, да мога да поспя и аз. Ходихме по лекари - резултат никакъв, ходихме по баби - против уруки и др. подобни - пак нищо. Докато детето порасна. Изведнъж - на 3 год. и 1-2 мес. започна да спи като къпан, да е жив и здрав - от тогава нямам проблеми. Всеобщото мнение е, че детето е много емоционално - преживява всичко от деня и сънят му е неспокоен. Израстват го.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 429
Това е период, ще мине, моят син се успокои на около 3 годинки. Така, че само търпение и дано при теб периода да е по-кратък.

Общи условия

Активация на акаунт