Пяна/шампоан/нещо за нетраен цвят?

  • 4 153
  • 18
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Дайте идеи. Навремето ползвах такива неща, но от 3-4 години не съм...някога ползвах шампоан-оцветител, мус оцветител и прочие... Дето се измива след няколко пъти, сещате се.
Кажете качествени предложения, понеже някои от горните много ми изсушаваха косата.
Иска ми се да стана червеникава, но не трайно, че бързо ми се менят настроенията.
Също от изпробвали - безмонячни, нетрайни бои? Следих другата тема, но така и не разбрах коя е добра и безопасна боя.

# 1
  • Мнения: 1 629
Палете имат такъв оцветяващ шампоан/опаковки за еднократна употреба/, червените разцветки са разнообразни, но на моята коса не и понесе добре. Приятелка, пък е много доволна точно от него newsm78  За безамонячни бои, в момента се сещам за фито серията на Рилкен, както и Кастинг на Лореал/тя май не беше съвсем безамонячна/. Бу, твоята коса не е ли с по-тъмен естествен цвят?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 328
Биопоинт - италианска, безамонячна - и вчера я ползвах, за втори път, и пак ми остана в тубичката. С дълга коса съм. Икономична, не дразни кожата на главата, придава хубав червеникав цвят /с махагон се боядисвам по принцип/ и блясък. Към боята има малко шампоанче за боядисвани коси, също много меко и приятно като ефект и аромат, а и много икономично. Доволен! Цена: 12 лв. Магазин: Блик.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Мюриел, ей ме на вляво - това си е моят цвят Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 629
 Grinning Да, бе, верно ти ли си? Joy Исках да ти кажа, че с по-тъмен естествен цвят, дори и ярко червена да я боядисаш, ще се получи само оттенък, ако не е била обезцветена предварително. Ако не мислиш да експериментираш  за в бъдеще, спокойно можеш да си удариш една къна, хем ще червенее, хем ще се подхрани/ама някаква хубава къна/. Но пък, ще червенее до ново израстване.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
И върху къната никаква боя няма да хване, поне 3-4 месеца.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Grinning Да, бе, верно ти ли си? Joy Исках да ти кажа, че с по-тъмен естествен цвят, дори и ярко червена да я боядисаш, ще се получи само оттенък, ако не е била обезцветена предварително.
Не, не ми е. Светъл шатен, демек средно кестенява. Хваща ми червеното чудесно, била съм. Само руса като се правих веднъж, я обезцветявах предварително, ама то логично.
Иначе обикновена боя ми хваща без проблем, но сега искам само отенък. Пяни, шампоани ми хващат също добре, питам да ме ориентирате в марки кои са добри Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 629
А на снимките изглежда по-тъмен, затова те питах. Успех!

# 8
  • виртуално
  • Мнения: 2 858
Аз използвам крем-оцветителите на Шварцкопф. Измива се за около месец - всеки месец съм с различен цвят. Цена около 3 лв.

# 9
  • Мнения: 3 211
Аз съм много доволна от тониращите шампоани на Престиж и на Лонда.
Преди 3-4 год.бях червена, правех се с огнено червената на Престиж, много хубава става косата, не се изсушава, а е и много евтино. Обаче дори и бързо измиваща и нетрайна боя, балсам - оцветител и каквото и да било, после много време ще имаш червен отенък, не си мисли, че бързо ще изчезне.

# 10
  • Мнения: 5 315
Сестра ми от време на време си слага безамонячна боя 'Лисап'.
Косата й въобще не се е изтощила.

# 11
  • Мнения: 18 542
Вземи си Кастинг на Лореал. Прави косата мека и лъскава и държи около макс. месец.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 328
Сестра ми от време на време си слага безамонячна боя 'Лисап'.
Косата й въобще не се е изтощила.
Марката е италианска. Два въпроса: 1. Как се казва точно боята - Douscolor или другояче? 2. Има ли я в София и къде?

# 13
  • Мнения: 703
Имаш голям избор от шампоан-оцветители и тониращи бои-Палете,Кастинга на Лореал имат страхотни цветове,издържат на три-четири миенета.Дори българските шампоан-оцветители на Престиж също са добри наистина!
А за запазване на цвета най съм доволна от Елсев  на Лореал за боядисана коса,на същата фирма има и нещо от рода на фиксатор за боядисвана коса!

Последна редакция: пн, 06 фев 2006, 14:13 от __ZLATO__

# 14
  • Мнения: 5 315
Сестра ми от време на време си слага безамонячна боя 'Лисап'.
Косата й въобще не се е изтощила.
Марката е италианска. Два въпроса: 1. Как се казва точно боята - Douscolor или другояче? 2. Има ли я в София и къде?
Нямам представа в София къде може да се продава.
Аз съм от Хисар и фризьорката при която ходим работи с тази марка.
За името на боята ще питам сестра ми като се прибере от работа.
Провери в първият адрес за представителство  в София:
http://makul.hit.bg/

http://www.lisapitalia.com/

Общи условия

Активация на акаунт